Dorim: Prințul Nicolae să fie recunoscut Altetă Regală a României


Musafir

#201

2015-08-24 16:39

Regele a făcut ce trebuie, știe cel mai bine ce e acolo....daca a hotarat ca Nicolae trebuie sa mearga pe drumul lui, pe cel care si l-a ales, e foarte bine..... Nicolae e tanar, poate munci si asa va dovedi ca nu e un arivist, ca bunicul lui s-a inselat......este de mirare ca tocmai pe el l-au ales sa fie  alteta regala...cred ca meritam ceva mai bun pentru tara asta, mai prezentabil, cu stil, cu clasa....Nicolae pare cam taranoi...

elena

#202

2015-08-30 20:45

Este o actiune regretabila, din punctul de vedere al poporului roman, care are nevoie de un simbol in care sa se regaseasca. Poporul roman are nevoie sa spere si sa infaptuiasca restaurarea monarhiei. Avem nevoie de principele Nicolae acum!


Musafir

#203

2015-11-05 12:58

Romania are nevoie de oameni dedicati, seriosi, harnici, cu suflet mare, al caror principal scop este binele tarii si al aproapelui, asa cum este Printul Nicolae. Doamne ajuta !
Ionut

#204 Sustin

2016-02-19 17:48

  A aparut in presa informatia conform careia printul Nicolae si fosta sa prietena au un copil. Cred ca printul Nicolae ar trebui sa se reintoarca la ea, sa se casatoreasca si sa intemeieze o familie.

 Daca va face aceasta alegere, precum si alte alegeri bune de acum incolo, ca de pilda sa militeze pentru interzicerea avortului, pentru interzicerea eutanasierii cainilor fara stapan, pentru interzicerea totala a defrisarilor (asa cum este in Austria) si pentru o alimentatie si un mediu mai sanatoase, se va bucura de sprijinul si simpatia mea. Iar daca nu va fi reprimit in linia de succesiune la tron, cred ca va putea fi un bun presedinte al Romaniei.

  Doamne, ajuta!