Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

#9076

2015-07-20 16:08

Barbari nu trebuie lasati să umble libertate printre oameni, sunt un pericol public.

Musafir

#9077

2015-07-20 16:08

Poate ca mai marii justitiei care sunt plătiți "săracii", din bani publici ar trebui să se autosesizeze și să investigheze motivul (sau suma?!?!) pt. care au fost puși în libertate după o astfel de faptă nu sunt pericol public? Rușine celor care îi susțin pe cei șapte ....

Musafir

#9078

2015-07-20 16:08

DACA JUDECATORII,NU FAC DREPTATE.persoane cu putere de decizie,,VIOL""si ii lasi in libertate...atunci cine sa faca? NOI..? TRAIM IN ROMANIA,SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL.....


Musafir

#9079

2015-07-20 16:08

Sunt tata de fata,si chiar daca nu as fii fost tot as fii semnat pentru ca acesti indivizi sa nu se mai bucure de libertate.Sper ca acolo unde vor ajunge,adica in puscarie vor avea parte de acelasi "tratament."

Musafir

#9080

2015-07-20 16:08

Trebuie sa putrezeasca in puscarie acesti nenorociti

Musafir

#9081

2015-07-20 16:08

In inchisoare cu ei . Ganditi-va ca acea fata putea sa fie sora , fiica si etc .

Musafir

#9082

2015-07-20 16:08

M-am decis sa semnez aceasta petitie vazind in ce tara de RAHAT m-am nascut.Cum mama naibii pot face parte din Romania locuitorii unui asemenea judet?Ma fraierilor bine ar fi sa mearga peste voi niste baieti cu muschi si sa va i=a si pe voi si toate neamurile RETARDATE la 5 MINUTE DE PLACERE CRETINILOR..Sa dea DUMNEZEU sa ajungeti in puscarie si sa fiti facuti anal,oral,tot cei posibil sa ajungeti cu adevarat HANDICAPATI dupa tratamentul din pirnaie.CRETINILOR,sa aveti parte de cele mai oribile torturi,GHIOLBANILOR,a-ti merita sa fiti castrati cu clesti inrositi.Cit despre judecatorul MARE OM MARE CARACTER,o RUSINE A MAGISTRATURII din ROMANIA,il intreb;JUDECATORULE,tu te poti numi OM,CUM NAIBA POTI SA TE UITI IN OGLINDA.Ai merita sa ai o fiica sa pateasca acea fata si mai rau,ca sa simti pe propria piele ce inseamna sa suferi.
PS.DOMNULE,MINISTRU AL JUSTITIEI,AR FI CAZUL SA VA TREZITI SI SA LUATI ATITUDINE SAU VA DOARE UNDEVA?

Musafir

#9083

2015-07-20 16:09

Nu este posibil ca ei sa fie liberi si sa mai si aiba tupeul sa spuna ca sunt mandrii de fapta comisa, atata timp cat au distrus viata unei copilei.
Iar tatal baiatului care a spus ca e de vina fata...
Rusine!
Sa ajunga in inchisoare si ajunsi acolo, sa primeasca ce merita.

Musafir

#9084

2015-07-20 16:09

aceste bestii trebuie pedepsite , dar o pedeapsa pe masura gravitatii faptelor lor. Din pacate dimensiunea psihica a unei astfel de traume nu prea este luata in calcul atunci cand se stabileste pedeapsa unei asemenea fapte. Sper ca de aceasta data, amploarea in randul opiniei publice sa cantareasca la judecarea lor desi recunosc ca, personal, sunt extrem de revoltata si de modul in care reprezentantii legii se pare ca in continuare pot fi cumparati.

Musafir

#9085

2015-07-20 16:09

Pentru dreptate si justitie ! si pentru trezirea justitiei din somnul coruptiei si musamalizarilor prin tertipuri avocatesti si juridice !

Musafir

#9086

2015-07-20 16:09

Totu e bine La Puscarieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Musafir

#9087

2015-07-20 16:09

Trebuie condamnate brutele astea;daca nu sunt condamnati o sa violeze din nou pentru ca vad ca nu patesc nimic pentru greselile tineretii. PEDEAPSA MAXIMA!

Musafir

#9088

2015-07-20 16:09

Sa-i aresteze pe pe tampiti care au facut asa ceva!! !!









Musafir

#9089

2015-07-20 16:09

NU INSEAMANA NU

Musafir

#9090

2015-07-20 16:09

Oare acei judecatori au copii ? Tot asa ar fi dat un verdict daca era vorba de unul din copiii lor ?

Musafir

#9091

2015-07-20 16:09

am semnat pentru dreptate si o justitie corecta.

Musafir

#9092

2015-07-20 16:09

AM SEMNAT ACEASTA PETITIE PT ARESTAREA CELOR 7 BESTII CARE AU VIOLAT SI SI-AU BATUT JOC DE O FATA CARE SI-A DORIT SA AJUNGA ACASA DAR DIN PACATE NU SA PUTUT PT CA AU DAT DE VIOLATORII EI PUSI PE FAPTE FF RELE SADICE....TREBUIE LUATA O DECIZIE IMPOTRIVA ACESTOR BESTII CRIMINALI SAU VIOLATORI CARE NU MERITA SA STEA NICI O SECUNDA IN LIBERTATE LOCUL LOR ESTE IN PUSCARIE PE VIATA....SA NE TREZIM OAMENI BUNII CA SUNTEM ROMANII TRAIM IN ROMANIA SI VIOLATORI CRIMINALI PEODOFILII SUNT LINGA NOI LA FIECARE PAS FACIND RAU LA SEMENII NOSTRII CARE VOR SA DISTRUGA TOTUL IN CALEA LOR ROMANIA TREZESTE-TE

Musafir

#9093

2015-07-20 16:09

Pentru ca imi pasa,pentru ca vreau o Romanie sigura pentru fetele mele.

Musafir

#9094

2015-07-20 16:09

Ca sa se faca Dreptate in tara asta !!! Pentru ca judecatorul ala nenorocit sa fie demis! Sa le dea D-zeu ce merita tuturor ! Sunt extrem de indignata ! Rusine pentru comunitatea respectiva ! Astia trebuie expulzati , exilati si castrati !!!!

Musafir

#9095

2015-07-20 16:09

Sa se faca dreptate pentru aceasta tanara ( ce puternica a fost sa mai sustina si Bac-ul)!
Sa o sustinem ,prin prezenta noastra online, pentru ca nu vreau sa fiu in pielea ei ce fel de viata o sa aiba in acel sat din partea familiilor acelor nenorociti!

Musafir

#9096

2015-07-20 16:09

Faptul ca scursurile alea umane sunt judecate in libertate reprezeinta o rusine nationala, o insulta scirboasa la adresa victimei si justitiei. Personal, consider ca din momentul in care fiecare faptas si-a recunoscut vina, judecarea lor in libertate e o aberatie! Judecatorii continua un proces care doar cheltuie banii sistemului si ai contribuabililor! Arestati jigodiile alea umane si deschideti ancheta impotriva judecatorilor si procurorilor care administreaza cazul pt. a se verifica de ce procurorii nu s-au sesizat cu privire la judecarea in libertate a inculpatilor si cum se face ca judecatorii au dictat punerea in libertate a inculpatilor...

Musafir

#9097

2015-07-20 16:09

Acesti nemernici trebuiesc sa fie castrati imediat iar apoi condamnati la munca silnica pentru a-si procura hrana din penitenciar !!!

Musafir

#9098

2015-07-20 16:09

Arestati dreptate pt fata 


Musafir

#9099

2015-07-20 16:09

Eu nu am fete,am doi baietii educati cu bun simt...Daca se intampla asa ceva,sa isi bata joc de o fata eu ii pedepseam cumplit..Eu cu mana mea ii duceam la puscarie...

Musafir

#9100

2015-07-20 16:09

Dna. Liliana Levinţa a spus totul în numele meu. Am fost victima unei tentative de viol din care PRINTR-O MARE MINUNE am scăpat doar bătută, iar căpitanul de la secţia de poliţie mi-a spus :" dacă tot nu te-a.... acum că o să te punem faţă în faţă cu el şi pe urmă îl vom închide, când va ieș, sigur îşi va duce la bun sfârşit treaba ". Ştiam că accentuează frica din mine doar pentru a renunţa la caz, şi DINTR-O FRICĂ IMENSĂ AM RENUNŢAT LA ANCHETĂ şi să nu intru în amănunte cum a debutat ancheta : adică în faţa căpitanului de secţie tot eu eram de vină....m-a jignit chiar dânsul, am vi şi acum în suflet şi în urechi replica lui umilitoare cu care a început ancheta....şi asta în Bucureşti. Aşa că am rămas doar cu certificatul medico-legal ŞI CU O FRICĂ IMENSĂ PE CARE NIMENI, DAR NIMENI ŞI NIMIC NU M-A PUTUT SĂ MĂ FACĂ SĂ TREC PESTE. TRĂIESC CU ACEASTĂ FRICĂ ŞI NU NUMAI, DE 26 DE ANI. Tot nu pot vorbi liber şi deschis despre tot ce am suportat eu atunci DAR SECHELELE SUNT VII. DAR BIATA FATĂ CARE A TRECUT PRIN CE A TRECUT....DUMNEZEULE...NU TREBUIE SĂ EXISTE MILĂ ÎN PEDEAPSA ACESTOR BESTII. Îţi mulţumesc frumos Liliana Levinţa, prim emisiunea lui Măruţă am ajuns să te cunosc, eşti un om frumos sufleteşte şi cu suflet adevărat, eşti pe sufletul meu TE FELICIT PENTRU MODUL TRANŞANT ŞI ADEVĂRAT PRIN CARE ÎŢI FACI CUNOSCUTE IDEILE. TE IUBESC PENTRU CEEA CE EŞTI. EŞTI UN OM CE SPUNE ADEVĂRULUI PE NUME. AI GRIJĂ DE NOI PENTRU CĂ NIMENI NU ARE ŞI FI VOCEA NOASTRĂ.