Reveal the truth , Kola kariola Shelter! / Antifrauda - prezentare adevarului - Adapost Kola Kariol


Musafir

#51

2015-08-03 10:16

KOLA K. sa raspunda penal , la atrocitatile care le face cu cateii, +furt .

Musafir

#52

2015-08-04 03:36

Vreau sa fiu la cutent cu demersurile care se fac pt. rezultatul final al rezolvarii acestui caz





Musafir

#53

2015-08-04 03:37

Vreau sa fiu la curent cu demersurile care se fac pt. rezultatul final al rezolvarii acestui caz





VALY

#54 Re:

2015-08-05 11:48

#28: Ema -  

 Am citit , toata balacareala .BUN = 1 PT. iubitele acestui personaj mizer de la KOLA . K , am gasit un articol in ziar 2= nu stiu cine sinteti si nici nu ma intereseaza  , eu am semnat petitia , si sper sa mai fie si altii cu crieer, nu doar cu ce au intre picioare . Informatiile care nu le stiti este ca politia, a gasit catei morti flaminzi , ascunsi .Si 3=

Kola Kariola, plangere penala pentru furt

Kola Kariola, cunoscut astfel pentru ID-ul de pe Facebook, a fost invinuit pentru "furt" si "amenintare", infractiuni prevazute si pedepsite de Codul Penal.Persoanele care isi insusesc fara nici o jena bunul altuia, care calomniaza si ameninta in mod gratuit, care promit si nu se tin de cuvant, care impiedica buna desfasurare a activitatii colegilor lor, fac mai mult rau decat bine. In primul rand cele care au de suferit sunt animalele. Daca protectorii lor nu inspira incredere si respect, ele sunt omorate in fel si chip. Datorita oamenilor ca el, protectia animalelor cade in derizoriu...!!!  DESPRE CE VORBIM ???=  Un proces , proastelor !!!

Angi Balint

#55 Numai ura... Banii va mâncat creieru

2015-12-18 18:30

Doamne câte comentarii urate din partea voastră...!  Sunteti în stare să judecati ca ala fura ala nu face bine ala e asa ..etc dar voi a-ti fi în stare să faceți ce a făcut el sa va dedicati întreaga voastră viata unor suflete nevinovate... Rușine nu Sunteti în stare de nimic și vorbiti, atâta cearta pentru niște bani stati liniștit ca nu se îmbogățește pe urma câinilor.  Dacă vrei cu adevărat să ajutați și va e frica ca de bani si-ar putea lu un X6-X5 ..donati o punga de bobite și cu asta basta... Doamne mare Îti este puterea ta... 

mari

#56 Re: Re:

2015-12-21 17:41

#3: Judgementday - Re:  

 si ati fost stimata doamna sa-invedeti asa zisa cocina??? Sa ajutati!?? Tot ce faceti este sa mancati materie maronie pe fb, peste tot. Pana nu vad ca va implicati personal, ciocul mic!!!

Gabi

#57 Re:

2016-02-17 13:26

#51: -  

 Mai bine te-ai duce sa faci o vizita la adapost ca sa vezi in ce conditii sunt tinuti acei catei.

Tu crezi ca esti capabil sa faci acest sacrificiu si sa alergi prin toata tara sa salvezi acei caini cu probleme, sa hranesti puiutii din 3 in 3 ore, sa stai cu ei prin cabinetele medicale?

Omul acesta face tot ce poate sa ajute aceste animale.

Cu ce sunteti voi mai buni decat acest om? Cate animale ati salvat de la moarte si cate ore ati pierdut alergand pe la cabinetele  veterinare?

 

Oameni, incetati cu astfel de rautati si faceti ceva pentru bietele animale.

Mai bine incercati sa ii faceti pe cei de langa voi sa fie corecti si sa respecte orice vietate.

asarmoka

#58 Re: Rusine!

2017-04-10 01:39

#21: Red Spot - Rusine! 

 Tu vorbești cu mine din inimă

 

asarmoka

#59 Re: Re:

2017-04-10 01:45

#57: Gabi - Re:  

 Da. Fata tot omul acesta ce sa crasnii ajute aceste animale.

##

#60 MARE DREPTATE ..

2018-07-22 12:37

#54: VALY - Re:  

Aceste amenintari se intampla si astazi 21.07.2018 dupa ce am incercat sa fac o fapta buna....