Vrem onorarea comenzilor de pe gamerland.ro

Vrem onorarea comenzilor de pe gamerland.ro / Anunțuri / Pagina lor de Facebook a fost inchisa / Comentarii


Musafir

#1

2014-12-29 07:44

Ce facem in aceasta situatie? Situl nu le mai merge ,nici facebookul , telefon nu ....

Musafir

#2

2014-12-29 07:48

noi tot avem poze ! despte tot

Musafir

#3

2014-12-29 08:46

macar de redactai petitia fara greseli...

Musafir

#4

2014-12-29 09:00

Si eu am observat ca a fost inchisa pagina de facebook
Ovidiu

#5

2014-12-29 09:02

Care stie cum il cheama pe proprietar


Musafir

#6

2014-12-29 09:16

https://www.facebook.com/pages/Gamerlandro/808893092489776?fref=ts
Am infiintat o noua pagina de facebook ca vad ca au sters-o astia

 


Musafir

#7

2014-12-29 09:44

Eu cred ca daca cineva vrea sa ii gaseasca, ii va gasi. Sunt metode si metode !

Musafir

#8

2014-12-30 10:27

Eu propun sa le atacam serverul printr-un atac DDOS...suntem mulți și le putem pune serverul la pământ; D

Musafir

#9

2015-01-27 15:07

Bună ziua,



Pe această cale vă confirmăm primirea reclamației dumneavoastră, care ne-a fost redirecționată de către Comisariatul Județean pentru Protecția Consumatorilor Ilfov spre competenta soluționare, întrucât ne ocupăm de soluționarea pe cale amiabilă a litigiilor transfrontaliere, respectiv acele litigii ivite între consumatori români și operatori economici cu sediul în statele membre ale UE, altele decât România, precum și litigiile dintre consumatorii străini și operatorii economici cu sediul în România.

În termen de maxim 10 zile lucrătoare veți fi contactat pentru a vi se comunica rezultatul evaluării preliminare și pașii de urmat în continuare. Pentru mai multe informaţii despre procedura de soluţionare pe cale amiabilă a litigiilor transfrontaliere puteți consulta acest link.



Centrele Europene ale Consumatorilor nu pot face verificări asupra activităţii operatorilor economici și nu pot aplica sancțiuni, după cum nu pot impune acestora respectarea anumitor reguli de conduită comercială. Întreaga procedură de soluţionare a litigiului se desfășoară pe cale amiabilă.

Centrul European al Consumatorilor din România face parte din Rețeaua Centrelor Europene ale Consumatorilor, fiind cofinanțat de Comisia Europeană și de Guvernul României prin intermediul Autorității Naționale pentru Protecția Consumatorilor.



Cu stimă,



Roxana MARINUȘ

Support staff



Centrul European al Consumatorilor Romania /

European Consumer Centre Romania