SUNTETI DE ACORD CU GRATIEREA DETINUTILOR?

Quoted post


Musafir

#1

2012-12-08 18:37

doresc gratierea,cat mai repede,deoarece avem o justitie bazata pe coruptie si mafie,nu e corect,oameni nevinovati umplu inchisorile si adevaratii criminali si hoti sunt liberi,daca nu ai bani sa umpli buzunarele judecatorilor si procurorilor ai toate sansele sa-ti traiesti viata dincolo de gratii pte.fapte minore care in alte tari se pot face prin munca in folosul comunitatii sau amenda,asa ca as vrea sa se faca dreptate cat mai repede.

Raspunsuri


Musafir

#5 Re:

2013-02-12 11:11:30


Musafir

#6 Re:

2013-02-12 11:12:22

#1: -

sunt de acord cu gratierea cat mai repede


Musafir

#20 Re: nicoleta

2013-07-24 14:27:19

#1: -

corect in anglia pedeapsa se face prin munca in folosul comunitati sau la domiciiliu cu bratara pe cand la noi pe unde mai pui ca mai ai si copil si cade sotu la puscarie si cresti copilu fara tata dumnezeu stie cati ani .va rugam din suflet faceti ceva macar pt famili .MIE MIA ZIS LA TREBUNAL IN SALA DE JUDECATA SA VIN CU ACTE PRECUM CA AM UN COPIL CU SOTU MEU INCHIS SI SAR PUTEA SA AI MAI SCADA DIN PEDEAPSA DAR CULME CA EL ERA ARESTAT DE VRO CATEVA LUNI CAND AM NASCUT EU SI IA DOVADA DE UNDE NUI .DATI O DATA GRATIEREA AI VA RUGAM DIN SUFLET


Musafir

#36 Re:

2014-01-02 11:42:43

#1: -

si eu doresc la fel sa se faca dreptate pentruca multi criminali sunt in libertate de ce atata escrocarie niste escroci