Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Cristi

#355 Re: Re: Profitori in continuare

2012-11-20 10:09

Vai de capul vostru de retardati! V-au spalat creierele, sau ce? Mai bine uita-te tu acum cine si ce facultati are! Ati invatat la varsta asta un singur cuvant nou - capusa - si altceva nu mai stiti! Ia analizeaza domnia dumitale mai bine ca si actuala "conducere" face aceleasi lucruri pe care le-au facut si fostii: vinde si cumpara tot la si de la distribuitori, discutiile se poarta cu aceleasi firme, etc...Diferenta? O sa o vedeti in scurt timp. Daca vrei sa vorbesti de sabotare, ar fi bine sa te interesezi mai bine, sa vezi cine pe cine saboteaza...Dar pierdeti-va voi timpul ridicand in slavi noua "conducere" - asa nu mai aveti ochi sa vedeti groapa in care veti cadea in decembrie, daca nu chiar mai curand.
Sa vedem atunci ce o sa mai comentati!

Raspunsuri

vasile

#358 Re: Re: Re: Profitori in continuare

2012-11-21 11:48:11

#355: Cristi - Re: Re: Profitori in continuare

1. Nu a laudat nimeni actuala conducere, este sprijinita sa faca tot ce poate sa ne scoata din groapa.

2. Voi sunteti cei care aduceti omagii vechii conduceri care inca se straduieste sa darame Olthimul - a se vedea ce se intampla azi la Pitesti, daca nu intelegi, intreaba si iti explic.

3 Cu cat sunteti mai virulenti cu atat demonstrati ca sunteti printre cei care au furat sau au beneficiat substantial impreuna cu cei care furau. Se vede limpede ca tineti neaparat sa clacheze cei care se straduiesc, sa se inchida Oltchimul.

4. Amenintarea cu "o sa vedeti voi" tine la prosti.  Dovedeste.

maria

#360 Cristi nu-si mai da seama ce vorbeste

2012-11-21 18:17:53

#355: Cristi - Re: Re: Profitori in continuare

Esti atat de prost incat nu iti dai seama de acest lucru.

Printre mizeriile aruncate din gura ta amemninti si  recunosti  ca pregatiti alte sabotaje pentru luna decembrie, astfel ca sa nu cumva sa mearga Oltchimul.

Tu ce interese ai sa nu functioneze Oltchimul?

Dupa voi potopul, asa vreti voi.

Eu am intrebat ceva simplu si am tot asteptat sa-mi raspunda cineva. In schimb citesc tot felul de balacarii de la toti ofuscatii si tot felul de amenintari as de subtile ca suna a sabotaj.

Puscariabilii sunt bine mersi si dau ordine dobitocilor cace se conformeaza. Da.  Aia pe care ii tot pupati voi in cur sunt puscariabili. Va e teama ca va trag si pe voi?  Spor la pupat cururile puscariabililor.