Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Buduna Nicoleta _ Pitesti

#285 De ce il blamati pe domnul Ghioca si sindicatele ele ne-au salvat

2012-11-07 22:39

Nu imi este rusine sa imi afisez numele. Eu nu inteleg cum puteti blama si jigni niste lideri de sindicat de valoare care ne-au salvat.
Si dl. Cernev si dl. Ghioca si mai ales domnul Dumitru de la Petrochimie sunt niste eroi. Dansii ne-au eliberat de mafia si sclavia impusa de Roibu.
Acesti oameni sunt demni de tot respectul.

Raspunsuri

pepper

#288 Re: De ce il blamati pe domnul Ghioca si sindicatele ele ne-au salvat

2012-11-07 23:06:21

#285: Buduna Nicoleta _ Pitesti - De ce il blamati pe domnul Ghioca si sindicatele ele ne-au salvat

Mai doamna, nu a trait nimeni in puf nici pana acum dar nici in mizeria de azi. Se pare insa ca dupa cum iti luceste mai nou limbuta dumneata esti o exceptie a momentului de fata in care toti, dar absolut toti abia se tarasc de pe o zi pe alta. Curios lucru.

ce argumente concrete poti prezenta pentru a sustine eroismul autoproclamatilor? unde vezi dumneata starea de bine care ar pluti in Oltchim? nici eu si nici ceilalti colegi nu o vad si nu o resimt. dumneata fie traiesti in trecut fie intr-o lume paralela.

Cracare Catalitica

#292 Re: De ce il blamati pe domnul Ghioca si sindicatele ele ne-au salvat

2012-11-08 20:11:24

#285: Buduna Nicoleta _ Pitesti - De ce il blamati pe domnul Ghioca si sindicatele ele ne-au salvat

Nu stiu cata dreptate ai D-na Buduna,dar sa stii ca aceasta echipa este ffff slaba fata de fosta conducere.Nu o sa il compari niciodata in urmatorii 100 de ani pe D-ul ROIBU cu D-ul Balan si pe D-ul Parvu cu D-ul MIHAESCU. In ce il priveste pe marele lider Dumitru,nu vede decat interesul personal si daca iti aduci aminte din cauza comisionului gras incasat de la OMV toti salariatii au incasat jumatate din ordonanta.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-11-08 20:12:46