Petiție în atenția lui Crin Antonescu

Quoted post


Musafir

#29

2012-08-01 15:53

Da Domnule Crin Antonescu sunt vie atat fizic cat si psihic, cu tot circul la care ne-ati supus. Nu am participat la votul de demitere a Presedintelui Romaniei intrucat l-am votat la alegerea Domniei sale si nu m-ati convins pentru referendumul actual decat ca va urmariti cu cerbicie interesele personale si de partid,in detrimentul interesului national, folosind necinstea, minciuna si dezinformarea. Imi sustin Presedintele ales prin neprezentarea mea si ma distantez astfel de atitudinea celor ce au incalcat cu buna stiinta legile acestei tari.

Raspunsuri

Gabi

#1649 Re:

2012-08-03 16:51:40

#29: -

Stimata doamna, faptul ca prin neprezentare nu ati uzat de dreptul dumneavoastra de a va expune parerea si de a vota NU, nu inseamna ca il sustineti pe domnul Basescu. Inseamna doar ca ati ajuns o paiata in mainile unor oameni care din lipsa de demnitate nu pot suporta o infrangere si cauta cu orice chip sa ramana ascunsi in spatele imunitatii pentru a nu plati pentru greselile lor.

 

Basescu si ai lui sunt vii, ei sunt papusarii, insa voi papusile sunteti la fel de vii precum Barbie si Ken.