NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Quoted post


Musafir

#3

2012-07-24 15:37

aceasta lady caca promoveaza "valorile" spurcate ale homosexualitatii si denigreaza crestinismul prin videoclipurile ei blasfemiatoare. este o incercare de punere in umbra a marii sarbatori Adormirea Maicii Domnului din 15 august. Maica Domnului este adevaratul model de vieturire al femeilor romance si nu numai!

Raspunsuri

Maria

#208 Re:

2012-08-08 19:32:05

#3: -

Te rog sa te uiti la comentariul meu pe care ti-l atasez aici cu completarea : nu exista "valori" spurgate homosexuale, fiindca nu sunt valori si sunt spurcate numai de tine...

"Am comentat acolo semnandu=ma "MARIA" - "Da, suntem un popor complet imbecil si ne meritam soarta cu varf si indesat!!!! Nimeni nu distruge nimic, este un live act a unei artiste care incearca sa iasa in evidenta astfel, daca va place va uitati daca nu, nu. Staff-ul ei a hotarat datele tour-ului si acesta a fost anuntat din timp, e basic artist management. Nu o admir in nici un fel si nici nu o sustin, dar ce faceti dumneavoastra aici este complet absurd!!! Ce legatura are satanismul with anything here??? Homosexualitatea este legala aproape peste tot si nu are nici o legatura cu religia. Promovati o imagine gresita a Bisericii si Crestinismului prin aceste hate speech-uri. Eu am invatat la orele de religie cum sa fii un om bun, intelegator si cat mai milostiv. Nu stiu de unde domniile dumneavoastra au inteles si apoi raspandesc asemenea comportament in numele cui?
Desi suntem descendentii maimuletor nu cred ca trebuie sau exista vreun motiv in a-i imita comportamentul....Cred ca poporul roman este fff "conservator" in sensul gresit al cuvantului...dar oricum e mai bine asa fiindca toti tinerii capabil pleaca, iar restul raman aici in apararea acestor "valori" conservatoare. RUSINE!!!"


Musafir

#399 Re:

2012-08-09 23:47:12

#3: -

eu care credeam ca "Judecata" este dupa ce mori in rai nu pe un site de comentarii, si care e problema cu homosexualitatea, da inteleg ca nu cosideri ca este ceva normal, dar dragostea e normala si daca unii considera ca dragostea poate aparea la o persoana de acelas sex  tot dragoste se numeste si tu ca o simpla fiinta nu poti sa distrugi dragostea pt ca asa ti sa pus ti pt ca esti gelos(oasa) pe anumite persoane faimoase (Lady Gaga, Adam Lambert, Niki Minaj,...)

maica granaticii/sf. gramatie

#515 Re: mai tare contaminezi tu limba romana cu greselile tale satanice de vocabular. piei agramato!

2012-08-11 00:04:25