Revizuire barem proba romana EN 2012, sesiunea 25 iunie 2012

Quoted post

6512

#6528

2012-06-28 11:09

Ba voi cu petitia voatra sa scoata testul grila de la mate!
Ineptilor,cei care nu au capacitatea voastra de tocilari,matematicieni si fizicieni,se multumesc cu 5-ul pe care il obtii in urma testului grila!
Daca voi v-ati nascut luminati,e treaba voatra,cu ce va deranjeaza pe voi,oricum voi luati 10,si restu note mai mici.
Pai intr-o clasa de genereala,sunt 4 copii maxim care is tocilari la mate!Si cu restul ce faci?Ii lasi pe toti ca asa vrei tu?
Atunci cine va mai fi cofetar,bucatar,designer..pentru chestiile astea nu treb. mate despteptule!Du.te pe luna ma si lasa-ne cu matematica ta!
Esti 1 din 1000 care vor sa scoata exercitiile usoare sin examen!Si cu restul ce faci?Nici in 100 de ani nu o sa le scoata!
In strainatate nici nu se pune asa accent pe matematica,fizica si chimie!Esti tu roman,te-ai gasit tu mai cu mot!Stai in banca ta,pssst,si gurita mica!
10 tau e asigurat,dar degeaba ai 10 daca esti asa meschin si ai un ego cat hambarul de mare!Nu esti singur pe planeta!Resemneaza-te tata!
Mai sunt si altii,si daca nu deschizi ochii sa vezi realitatea,asta e problema ta!La's ca ajungi tu la liceu,ce intrii la mate-info?Frate cu 4,5,6
medii care au fost anul trecut la licee bune,intruu si eu si toti restul!Ajungi tu la liceu,si ai sa fii huiduit ca esti tocilar/a!
Si atunci sa vad tot gura mare ai!Deschide ochii si vezi relitatea,tu ,dupa comentul e care il ai probabil ca te tin ai tai in puf roz de casmir,
te alinta numai cu "puiutsul mamei/tatei":-jaberant!Copile sunt miliarde de oamenii/copii,care mor,care sunt fara maini,si picioare,care nu vad
sau nu aud,si nu fac atata scandal ca tine,defapt sunt mai multumiti asa,decat sa aiba mintea unora ca tine:un meschina!Orgoliosule!
Ai sa mori cu matematica in mana!

Multumim domnei Diana Borotea ca a initiat aceasta petitie,si a crezut in noi,multumim domnului Victo Ponta,pentru interventia lui,ca Pop,nu facea nimic!
SI multumim tutror parintilor si elevilor care au fost la protest!

Raspunsuri


Anonymous

#6536 Re:

2012-06-28 12:02:20

#6528: 6512 -

pff eu fac scandal? cine vorbeste?!

cine a zis ca sunt tocilar?

eu nu am zis sa se scoata exercitiile usoare,nici la mate nici la romana.nu am facut nicio referire la dificultate ci la tipul de exercitii. daca e ceva usor macar sa-l faci tu,sa-ti dea 5p pe o formula,un calcul si un rezultat macar,nu pe un cacat de raspuns final care poti foarte bine sa-l copiezi fara sa stii nici macar cum sa ajungi la el desi exercitiul este foarte simplu.

cu atitudinea asta de ''hai sa-i bagam pe toti cu japca" ajungem noi la promovabilitate sub 50% mai tarziu,peste 4 ani,la bac ;)