Petitie impotriva petitiei de modificare barem EN 2012 rom.

Quoted post


Musafir

#25

2012-06-26 14:30

Nu-mi vine sa cred ce nerusinati sunteti! Noi, astia cu gandire logica (imi pare rau daca nu intelegeti dar chiar nu stiu cum sa ma exprim "ca la tara"), contragem, stam si ne gandim, pierdem vremea, ca voi sa alegeti C. Subiectiva, fiind singurul lucru pe care l-ati invatat voi, acolo, in provincie. Sunteti putin cam analfabeti, cam ca si persoana care a facut subiectele. Si cum, ma rog, v-ati exprimat voi opinia fata de mesajul fragmentului dat din Ciresarii? Cred ca acum stiu de unde provin perlele.

Raspunsuri


Musafir

#29 Re:

2012-06-26 14:35:40

#25: -

Intr-adevar, sunt convinsa ca tu ai scris ca personajele din roman(ciresarii) culeg cirese. Si nu draga, nu suntem din provincie, din intamplare, suntem aia care am mai invatat ceva in 5-8, nu am stat degeaba sa ne gandim cum sa facem petitie pt modifcarea baremului in favoarea celor lenesi si ofticati.


Musafir

#283 Re:

2012-06-28 08:33:40

#25: -

Noi am facut sintaxta frazei la romana,nu logica.^^


Musafir

#489 Re:

2012-06-28 22:31:49

#25: -  

 Pentru ca ai gandit mult, asta nu inseamna ca ai gandit si bine. Tu ai gandit mult si prost. Asuma-ti greseala si nu incerca sa faci pe inteligentul. Si pentru ca tot ati obtinut, sub presiune, sa vi se puncteze si predicativa vreau sa va spun ca ar trebui sa va fie rusine . Nu s-a facut dreptate ci dimpotriva s-a facut o mare nedreptate unor copii care au raspuns corect si nu si-au imaginat nici o clipa ca voi astia multi veti obtine ceea ce nu meritati.  Nu intentionam sa-ti raspund, dar constat ca jignesti niste copii care chiar au invatat , Incearca sa te evaluezi la adevarata ta valoare nu te supraaprecia.