Demisia premierului Victor Ponta cerută de mediul academic

Quoted post

Un cetatean

#198 Sunteti chiar exagerati

2012-06-21 09:01

Mai potoliti-va odata. Sa inteleg ca "traiti bine" cu actualul presedinte, aveti toti locuri de munca si copiii vostri au perspective de viitor nu?. Popor de doi lei

Raspunsuri

Mauru

#1500 Re: Sunteti chiar exagerati

2012-06-30 13:55:02

#198: Un cetatean - Sunteti chiar exagerati Ba securist jegos cine te crezi sa jignesti tu o tara inteaga?nu uita ce a fost pe vremea Tovarasului Iliescu si adunaturilor din gasca lui cu Adrian Nastase in frunte. Pentru curiozitea ta idiotule mai intereseazate sa vezi si tu citi someri sint si in alte tari mult mai dezvoltate decit Romania.Dar vede de la o posta ca mintea ta este redardata . Handicapat spd-ist ce esti nu te mai semna cu un cetatean deoarece cetatean reprezinta un nume onorabil .Semneazata cu Comunist nenorocit

 

mamica

#1751 Re: Sunteti chiar exagerati

2012-07-02 13:58:11

#198: Un cetatean - Sunteti chiar exagerati

lasa ca stati dumneavostra mai bine. ce treaba tot aveti cu presedintele in aceasta situatie? nu l-ati votat???? sunteti de acord cu faptul ca premierul tarii dumneavoastra a "produs" o lucrare mai putin originala? sa inteleg ca va convine faptul ca o diploma, de orice fel, poate fi cumparata? sa inteleg ca asa ceva doriti pentri viitorii d-voastra copii? dar daca nu o sa aveti la vremea respectiva RESURSELE necesare pentru a-i plati o diploma? atunci o sa fie corect ca altii sa poata obtine ce vor , iar copilul dumneavoastra nu? am urat dintotdeauna sa urc social ajutata , sa copiez( am fost singura din anul meu, din cadrul facultatii pe care am urmat-o care nu am copiat niciodata, chiar daca am picat examene, totul a fost corect, iar ce am invatat stiu si in ziua de azi), sa  profit de "simpatia" anumitor profesori pentru a promova. prefer sa fiu corecta, chiar daca de multe ori nu merita. si asa imi cresc si copilul. sper sa iasa OM nu un farsor, mincinos sau hot. sunt curioasa cum  puteti sustine o nulitate intelectuala.

cu stima