Lipsa Timbrelor pentru psihologi=Prostitutie Intelectuala!

Quoted post


Musafir

#277 Casa Drogurilor

2012-03-30 16:28

Ce exemplu mai bun despre nivelul de moralitate la care s-a ajuns la Colegiul Psihologilor poate fi decat faptul ca juristul Colegiului (deci, poate n-ati inteles, persoana care se ocupa de imaginea legala a psihologilor din Romania) este prins facand trafic cu stupefiante. Si acest traficant care traieste pe leafa uriasa pe care o primeste din banii nostri, ai tuturor psihologilor ne sfideaza facand "petitii pro-timbre". Nu mai vorbim de derapajele lui amoroase, alte exemple de moralitate.

Trebuie sa terminam cu aceasta clica ce murdareste profesia de psiholog. Psihologi, treziti-va! Am ajuns sa fim condusi de traficanti de droguri!

Unde esti tu Tepes-Voda?

Raspunsuri

Cosmina

#278 Re: Casa Drogurilor

2012-03-30 17:32:47

#277: - Casa Drogurilor

a ajuns sa strige Lupul , hotii!! ha ha,

am vazut si eu stirea, si din cate-mi amintesc sau descoperit cateva pastile de amfetamina in portbagajul masinii sale, este drept puse de fostul sot al prietenei sale. Si toata descoperirea asta (nu traficul) a fost facuta in fata colegiului, mda.

Romeo Mocanu , am intels ca esti gelos, urat, batran si ai burta :), dar sa vorbeste de derapaje amoroase cand tu nu esti in stare sa agati o prostituata, mie mi se pare penibil, zau asa.

Imi pare rau ca ai ajuns ca o codoase batrana sa te uiti in casa altuia, dar stii cum este omul urat atat fizic cat si la suflet cum esti tu devine pe masura ce imbatraneste mai avid de putere, sti tu de ce , ca sa compensezi proprile neajunsuri.

hai ca nu-ti mai zic nimic ca si asa este vai de capul tau(ti-a duci aminte cand te zbateai sa ajungi la TV si ai pus conditia de a cunoaste  intrebarile dinainte?? ehe ce vremuri Romeo, ce vremuri...

psiholog

#281 Re: Casa Drogurilor

2012-03-30 18:33:14

#277: - Casa Drogurilor

ce pacat ca tocmai un psiholog judeca sentimentele unei persoane, ba mai mult, le comenteaza si sugereaza o trasatura falsa. te intreb d-le psiholog: e mai bine sa ai o relatie fara sentimente, sa traiesti zi de zi si sa-ti ascunzi gandurile, ori e mai moral sa recunosti  in fata celor de langa tine? poate judeca cineva acest aspect? iar partea cu traficantul, las-o mai moale, e o inscenare de care te folosesti tu si altii care nu aveti argumente  sa luptati obiectiv. va place sa vociferati pe langa colturi "barfe tatesti mincinoase" din lipsa de ocupatie si de importanta pe plan social. este clar ce oameni "importanti" sunteti daca dezinformati in asa hal. macar omul asta construieste o idee si lupta ptr. promovarea ei, tu doar demolezi ca la atat e nivelul tau, nu poti sa construiesti ca-ti trebuie niste calitati