Spune NU desfiintarii SMURD!RESPECT RAED ARAFAT!

Quoted post


Musafir

#80

2011-12-29 16:48


un sfat: cand mai faceti o petitie(fie si ea online), folositi argumente si dovezi clare. Ori daca imi spui tu mie ca tzara este condusa de "UN PRESEDINTE CARE TINE LOC DE GUVERN,DE POPOR SI DE TOATE CELE ISI URMARESTE INTERESUL ALATURI DE CLICA SA PORTOCALIE" si "!NU LASATI UN SINGUR OM SI O GASCA SA DECIDA IN NUMELE VOSTRU!" asta nu-mi arata care-s intentiile presedintelui, ci doar ca sunteti o "gașcă" de furiosi care nu prea au nimic de spus.
Documentati si-apoi sustineti.

petitie fara rost, intocmita de-un terchea berchea, pentru POPOR = toti tinerii semidocti care nu stiu cu ce se mananca conducerea unei tari, si cred tot ce le-apare in ferestrele lor de broswer. La cum v-au format ultimii 20 de ani de invatamant romanesc sincer va inteleg, si chiar nu ma mir de astfel de reactii.

Raspunsuri


Musafir

#114 Re:

2011-12-30 11:34:58

#80: -

Duceti-va si pupati-l in cur pe chel , pdl-isti imputiti ce sunteti.Sunteti mari politicieni voi ca si astia care guverneaza acum.Crezi ca e treaba lui Basescu sa vb de medicina,de invatamant sau altele,nu?Ce treaba are satanistul asta cu serviciile private?Ce treaba are el cu legea sanatatii?A ajuns din fochist la cazanul vaporului in rol de mare doctor.Vezi ca a mai fost un cunoscator ca el in 89 care din pacate nu mai e printre noi.Si ala le stia pe toate.

#81

#629 Re:

2012-01-04 17:18:46

#80: -  Domnu' 80 iti inteleg, bai terchea-berchea, frustarea, cu singuranta esti un dobitoc acolit al minunatei clici portocalii. Ia zi, nene, ce iti iese tie la afacerea asta, tembelule?

 

 


Musafir

#3057 Re:

2012-01-11 19:59:24

Pentru orcine care a "beneficiat" de serviciile SMURD, sunt convins ca aceasta petitie chiar inseamna ceva! Daca te legi de modul in care este facuta aceasta petitie, imi pare rau... Chiar crezi ca este atat de relevanta structura site-ului, sau culoarea fonturilor, samd...? Daca esti atat de "pro basescu" (intentionat i-am scris numele cu litere mici), ia-l acasa! Poate e atat de jucator incat va rezolva si problemele casnice!!!! Iar acest terchea-berchea care a initiat aceasta petitie, mai mult ca sigur nu este din generatia la care faci referinta in ultima parte a mesajului! Asa cum spune un bun prieten de-al meu, semidoctii sunt chiar de apreciat! Tu esti, maxim un "sfertodoct", si, din pacate, voi, sfertodoctii conduceti tara asta! Oricum iti multumesc! Daca pana acum nu eram hotarat sa plec din Romania, mesajul tau m-a convins!!!! Ia toata conducerea acestei tari (ca sti cu ce se mananca) si baga-ti-o in.....

Sa traiesti bine!!!