Spune NU desfiintarii SMURD!RESPECT RAED ARAFAT!

Quoted post


Musafir

#25 Re: Re:

2011-12-28 14:48

#24: - Re:

Si inca o intrebare?Lucrezi in domeniul sanitar cumva sau incel al serviciilor de urgenta?Daca lucrezi acolo nu venei cu aberatiile astea ca Basescu a declarat ca trebuie sa existe concurenta.In momentul asta eu vad la tv ca un elicopter smurd transporta o fata de 13 ani de la barlad la iasi in stare grava.Daca nu are bani sa se duca la o firma privata ce sanse are?

Raspunsuri


Musafir

#26 Re: Re: Re:

2011-12-28 15:02:42

#25: - Re: Re:

Eu am deschis petitia si nu ma astept decat sa mai apara si cateva uscaturi in padure ca si tine.Sursa inspiratiei este viata de zi cu zi.Eu lucrez in sistem si am vazut la viata mea destule cazuri,cred ca mai multe decat ai vazut tu la tv.Daca Basescu il poate numi dusman pe Arafat care a realizat ceva vizibil si viabil in urma sa,el,presedintele jucator, cum se poate numi?Ce a lasat acest individ in urma?Taieri salariale,concedieri masive,desfintari spitale,datorii externe pentru multi ani de acum inainte,alegeri comasate si fraudate si minciuni electorale care au servit decat interesului de partid pe care il susti cu atata frenezie.Iti pare rau ca lumea il face ordinar,jegos,ipocrit etc?Inseamna ca o duci chiar bine frate.Iti doresc sa te abonezi la o firma de urgenta privata si sa vina aia sa te scoata de sub daramaturi la un cutremur asta in cazul in care le-ai achitat cotizatia lunara.


Musafir

#3297 Re: Re: Re:

2012-01-11 22:37:20

#25: - Re: Re:

sansele de supravietuire sunt nule, eu ma intreb: daca Basescu ar fi avut nevoie de ajutor (nefiind o persoana publica importanta)si trebuia sa astepte o salvare care era plecata la un alt caz, ce facea?

 


Musafir

#7342 Re: Re: Re:

2013-02-13 18:08:03