Vrem sa muncim!

Quoted post

PENTRU EXCALIBUR DIN TOATA INIMA!

#119 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-13 09:25

#118: excalibur - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

Te-as sfatui sa faci si tu o petitie CUM SA IL LING IN CUR MAI BINE PE BASESCU SI IGAS?!Si ca urare de craciun pentru tine si familia ta,de la toti tablagii cum ne numesti tu: MULTA MUIE!Si sanatate bineinteles sa va puteti bucura multa vreme de urarea mea!

Cauta-ti de treaba pe alte forumuri!

Raspunsuri

Adrian

#120 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-13 10:53:34

#119: PENTRU EXCALIBUR DIN TOATA INIMA! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

Nici chiar asa frate ;)) da-l incolo, ca el n-a jignit chiar in felul asta :)

A facut niste afirmatii care nu trebuiau facute, atata tot. Acum nu trebuie sa ne dam in cap pt asa ceva. Pur si simplu nu trebuia bagat in seaman daca voi ati considerat ca v-a jignit :).

Parerea mea si sper sa nu mi-o luati in nume de rau.

Situatia e jalnica in Romania in prezent si va fi foarte neagra in viitorii ani, poate zeci de ani. Nu va mai certati atat pt ceva care nu-l puteti schimba voi. Ramane decat sa stam pe culoarul rabdarii ca poate s-o schimba ceva.

Decat sa va certati non-stop, mai bine ati semna petitia si ati posta numai daca ati avea ceva informatii utile care ar ajuta pe toata lumea, nu doar 1-2. :)

In fine, eu ma retrag, nu mai inainte de a va ura "Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!".