Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#50679 Re: CRA CRAA,FUGI IN BULGARIA CA AI BEIILIT O N GURA LA MATA POOOLA MEA,,,

2018-05-23 19:59

#50678: TIC TAC TAMBALAGIULE,TIC TAC SI SA MI O LINGUIESTI CU TARICEANU SI VOSGANIAN. - CRA CRAA,FUGI IN BULGARIA CA AI BEIILIT O N GURA LA MATA POOOLA MEA,,, 

Cauți o știre despre Oltchim si dai de dobitocul de Fota ! Ce nu înțelege individul ? Oltchimul , funcționează bine- mersi si fără idiotul asta fără creier. Sunt mulți ca Fota , care ar vrea Oltchimul prăbușit. Sa dea Dumnezeu , sa avem creier, sa nu înstrăinăm acest obiectiv strategic ! Deocamdată, angajații își primesc salariile la timp, se prefigurează la Orizont si o prima, deci, stam bine. Obligatoriu, trebuiesc ceva investiții. Si, scolarizarea unor tineri, ceruți pe “piața” Oltchimului : operatori, laboranți,compresoristi ,etc, Oamenii, sa nu aibă așteptări mari din partea liderilor de sindicat , dacă directorul si administratorul special , dau cu pixul, vin si primele. Sindicatul ????? O entitate cu o dubla semnificație : dacă este liniște, trăiesc si eu bine, îmi iau si bonusurile de la sindicat , am si un program flexibil. Asta este filosofia lor, restul, vrăjeli de cartier marca: Geornoiu, Marcu, Marcela, Bica si faimosul Vancea. Cum s-ar spune, sa ne bazam pe noi, sa ne facem treaba bine si cum spune proverbul: nu mor,,,,,

Raspunsuri

v am dat numai moooooieeeeeeeee kakatilor de OLTCHIM.

#50680 Re: Re: CRA CRAA,FUGI IN BULGARIA CA AI BEIILIT O N GURA LA MATA POOOLA MEA,,,

2018-05-24 13:35:57

#50679: - Re: CRA CRAA,FUGI IN BULGARIA CA AI BEIILIT O N GURA LA MATA POOOLA MEA,,, 

sa mi o linguiesti cu cernev si talpasanu mai gaozar retardat,v am frecat  PRIN BOTURILE ALEA JEGOASE DE TRADATORI timp de 5 ani?

deci eu f0ta nu am luat zlotiii,tic tac se apropie cearne,tigan mizerabil

#50681 Re: Re: CRA CRAA,FUGI IN BULGARIA CA AI BEIILIT O N GURA LA MATA POOOLA MEA,,,

2018-05-25 08:17:50

#50679: - Re: CRA CRAA,FUGI IN BULGARIA CA AI BEIILIT O N GURA LA MATA POOOLA MEA,,, 

dobitoci si derbedei,astia sunt vitelor puisoriii de ghioca,cernev,tyalpasanu,comunisti retardatiiiiii,o sa          scapam de voi mizeriiilor