Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Eu

#634

2017-11-07 18:51

Daca dumneavoastra aveti indrazneala de a ponegri farmacia si cu nerusinare sa aduceti argumente murdare, atunci sa stiti ca Cel mai mare mincinos sunteti chiar dumneavoastra , insirind atitea mesaje de dezinformare mai indraziti sa sustineti ca veniti in apararea pacientilor, o faceti pe marea protectoare cind de fapt sunteti om cu blana de lup. Aceasta retea de farmacii nu a comercializat nimic ilegal, si numai veniti cu amenintari. Pentru aceste argumente josnice chiar dumneavoaste ati putea fi data pe mana autoritatilor!  As vrea sa mentionez ca virusul nu alege dupa nationalitate si nici omenia nu depinde de nationalitate , dar cred e mai josnic sa vii cu dezinformare in fata celor la care te prezinti drept mare promovator al adevarului.

Raspunsuri

Ilona

#635 Re:

2017-11-08 01:32:00

#634: Eu -  

Pai eu zic întâi să va rezolvați problemele cu justiția din Moldova și după să treceți la cea din Romania. Așa că mai ușor cu circul asta ieftin . Eu spun ce am pățit sa nu mai pățească și alții la fel ca mine. Poate dictatura și pumnul în gura mai merge prin părțile alea aici putem să vorbim liber in Romania.