Morometii la subiectul 3 la bac

Quoted post

Andreea

#1657 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-07 10:25

#1655: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Normal ca pe langa tine,care comentezi si te dai inteligent,sunt mai importanta pt ca eu tin cu dreptatea si cu adevarul.Am fost instiintata de acest scandal monstru si citind mai multe pe net mi am dat seama unde este greseala si sistemul acesta este unul bolnav,din punctul meu de vedere,au asteptari de la niste copii care in primul rand au sustinut proba de romana nu de istorie..si orice cuvant trebuie sa fie explicat. Oricum ,daca tu zici ca ai luat bacul cu 9,50 ,de ce te mai intereseaza de alte generatii, ? Daca tu demult ai trecut prin asta si pun pariu ca daca erai in situatia lor ai fi facut mai rau..Haide.recunoaste ,oricum daca un om a avut un impas in viata nu trebuie sa l consideram prost,si ca sa ti mai zic ceva voi astia care va laudati ca ati luat bacul cu note mari...ceea ce e putin probabil.pentru ca un om integru si inteligent se respecta si nu vine aici sa se faca de cacat..eu in primul rand mi am pus un nume random..si nu mi este cunoscuta identitatea si vreau sa va demonstrez cat de irecuperabili sunteti cei carora va place sa i vedeti pe altii la rau

Raspunsuri


Musafir

#1659 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-07 10:27:43

#1657: Andreea - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Deoarece ca si tine eu consider ca eu am dreptate si tin cu adevarul. Si tu nu vezi tot raul in mine? Si daca tot ai terminat facultatea de ce te intereseaza bacul? Daca programa facuta de ani de zile zice clar ca Morometii e roman postbelic, de ce toti astia ca voi insistati ca nu e asa? Programa asta nu a fost facuta cu doua zile inainte de Bac sau modificata atunci, este aceeasi programa de ani si ani de zile. 

Sunt un unicorn

#1685 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-07 13:31:27

#1657: Andreea - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Penibilo sa o iei de mana pe derutata de sora-ta si mai treceti odata prin scoala daca la BAC la romana aveti nevoie sa va explice cineva ce inseamna un cuvant uzual in sistemul de invatamant.