Andreea Marin – afară din TVR!

Quoted post


Musafir

#555 Re:

2016-07-05 12:50

#554: X -  

 taranul de ma-ta sau bunica-ta ce face cu catelele? le sterilizeaza? cainii nu pica din cer! de ce sa moara cainii pentru idiotii care abandoneaza? de ce sa fie torturate animalele de niste distrusi ai caror parinti din mediul rural abandoneaza, iar ei tarani veniti la oras nu au loc tocmai de animalele abandonate ale propriilor rude? de ce nu ganditi dracului, bestii ordinare ce sunteti? sau sunteti mana in mana cu hingherii si primarii care fura banul public cu hingheritul! ori sunteti prosti ori interesati financiar. una din doua. care este?

Raspunsuri


Musafir

#557 Re: Re:

2016-07-05 12:57:13

#555: - Re:  

 iar concedierea ei de la locul de munca este justificata chiar prin prisma contractului de munca semnat prin care astfel de manifestari in spatiul public aduce asupra televiziunii pe care o reprezinta o pata. uite deja oamenii se organizeaza pentru a da in judecata statul sa nu mai plateasca taxa TV si radio tocmai pentru a nu intretine o nebuna isterica. iti dai seama ca TVR va ajunge in faliment din aceasta cauza? Andreea Marin va falimenta o televiziune. De ce sa o tina TVR din moment ce este o pata pentru intreaga tara, nu doar pentru imaginea televiziunii? daca o tin, sa o tina, dar nu pe banii mei! atata timp cat eu finantez TVR-ul, am dreptul sa decid cine face emisiuni si ce emisiuni se fac. 

TVR mai bine promova educatia prin iubire si respect fata de animale, sterilizarea etc, nu ura prin aceasta psihopata. TVR poate sa faca ce doreste, dar NU PE BANII MEI! Daca o tine angajata sa-si asume ca in curand va ramane fara finantare din partea oamenilor. Se platesc 6,5 lei*10.000.000 de oameni+30 lei* nenumarate firme. Daca doreste sa piarda aceasta finantare doar pentru a o tine pe asta care ne ameninta cu moartea e fix treaba lor. Daca o ia pe rapandula o televiziune particula, schimb postul si nu le mai fac rating ca nu platesc nimic, dar daca intretin aceasta televiziune din buzunarul meu AM TOT DREPTUL SA II CER CONCEDIEREA! TVR ii da salariu fie ca face rating, fie ca nu face! Asta e buba! TVR Merge in pierdere pe banul meu! Alege sa mearga in pierdere ca incaseaza bani de la populatie, pentru ca prostul e fortat sa plateasca.