Examen National

Quoted post


Musafir

#5005 Re: Re: Re: Re:

2016-06-30 13:59

#4919: Mihaita Boss - Re: Re: Re:  

 "La ce te mai duci la școală?" Ar trebui să înveți limba română înainte să adresezi cuiva o întrebare.( de ce te mai duci la școală nu la ce). Tind spre rumeguș în cap? Asta este limba română? Te rog să înveți să scri și să vorbești limba înainte să faci un comentariu care nu își are locul. Adică eu sunt prost pentru că nu am știut să rezolv un exercițiu? Dacă tu consideri asta tu ești cel care "tinde spre rumeguș în cap". Îmi pare rău dacă par nerespectos, dar nu ai niciun drept să îi faci pe alții proștii fără un motiv real.

Raspunsuri


Musafir

#5075 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-30 14:53:03

#5005: - Re: Re: Re: Re:  

 Nu va considera nimeni prosti daca ati gresit un exercitiu. Va consideram insa foarte prosti daca dupa ce ati gresit un exercitiu aveti pretentii sa fiti punctati pentru acesta. Acelasi exercitiu a fost dat si anul trecut. Atunci nu s-a plans nimeni de ambiguitatea enuntului. Va rog sa va treziti la realitate, sa va acceptati greseala pentru ca voi sunteti singurii vinovati. Poate ati avut emotii, poate v-ati grabit sau poate chiar nu stiati raspunsul. Insa sa dati vina pe profesori sau pe cei care au facut subiectele mi se pare de o nesimtire crasa.