Examen National

Quoted post


Musafir

#4650 SA SE FACA DREPTATE !!

2016-06-30 10:28

Nu sunt de acord sa fie punctati atat cei care au dat raspunsul [3], cat si cei care au raspuns [8].

Nuuu, asta nu e in regula.

De aceea, propun ca cei care au dat raspunsul corect, adica [3], sa fie depunctati, ca sa se invete minte sa mai gandeasca.

Si, implicit, cei care au gresit, raspunzand cu [8], sa primeasca punctajul maxim. Sa se invete de mici ca asa te descurci in viata, nu cu povesti pentru fraieri.

 

ASTA NUMESC EU DREPTATE !

Raspunsuri

Vlad Tepes

#4658 Re: SA SE FACA DREPTATE !!

2016-06-30 10:32:33

#4650: - SA SE FACA DREPTATE !! 

 

u sunt de acord sa fie punctati atat cei care au dat raspunsul [3], cat si cei care au raspuns [8].

Nuuu, asta nu e in regula.

De aceea, propun ca cei care au dat raspunsul corect, adica [3], sa fie depunctati, ca sa se invete minte sa mai gandeasca.

Si, implicit, cei care au gresit, raspunzand cu [8], sa primeasca punctajul maxim. Sa se invete de mici ca asa te descurci in viata, nu cu povesti pentru fraieri.

 

ASTA NUMESC EU DREPTATE !

 

In prumul rand,hai sa fiu si eu cocalar sa scriu colorat.

In al doilea rand,tu esti un boschetar care a dat de net si vii sa ne dai noua lectii de viata.Eu zic ca ai sanse mari in politica.

ESTI TOTAL PE LANGA PRIETENE! Sfat prietenesc:Arunca-te de la etaj.


Musafir

#4664 Re: SA SE FACA DREPTATE !!

2016-06-30 10:36:11

#4650: - SA SE FACA DREPTATE !! 

 SUSTIN ACEASTA INITIATIVA! CUM INDRAZNESC CEI CARE AU RASPUNS 3 SA GANDEASCA?! E INADMISIBIL! TREBUIE SA PROMOVAM INCULTURA SI NEATENTIA, ASADAR, PROPUM SA LE DAM 10 DIN START CELOR CARE AU RASPUNS 8.

Ps: Imi place sarcasmul tau, sper sa-l realizeze si ceilalti.