Examen National

Quoted post

Vlad Tepes

#4658 Re: SA SE FACA DREPTATE !!

2016-06-30 10:32

#4650: - SA SE FACA DREPTATE !! 

 

u sunt de acord sa fie punctati atat cei care au dat raspunsul [3], cat si cei care au raspuns [8].

Nuuu, asta nu e in regula.

De aceea, propun ca cei care au dat raspunsul corect, adica [3], sa fie depunctati, ca sa se invete minte sa mai gandeasca.

Si, implicit, cei care au gresit, raspunzand cu [8], sa primeasca punctajul maxim. Sa se invete de mici ca asa te descurci in viata, nu cu povesti pentru fraieri.

 

ASTA NUMESC EU DREPTATE !

 

In prumul rand,hai sa fiu si eu cocalar sa scriu colorat.

In al doilea rand,tu esti un boschetar care a dat de net si vii sa ne dai noua lectii de viata.Eu zic ca ai sanse mari in politica.

ESTI TOTAL PE LANGA PRIETENE! Sfat prietenesc:Arunca-te de la etaj.

Raspunsuri

dd

#4663 Re: Re: SA SE FACA DREPTATE !!

2016-06-30 10:34:30

#4658: Vlad Tepes - Re: SA SE FACA DREPTATE !! 

 OAI CAT DE SMHEChER, PUTEM SCRIE COLORAT 

profesorul de matematica

#4669 Re: Re: SA SE FACA DREPTATE !!

2016-06-30 10:36:56

#4658: Vlad Tepes - Re: SA SE FACA DREPTATE !! 

 Mai da-te-n mortii ma-tii daca mai scrii boldat si colorat! Baga-mi-as pula in rasa ta si in dreptatea ta de parinte obosit care stai in spatele unui monitor!


Musafir

#4676 Re: Re: SA SE FACA DREPTATE !!

2016-06-30 10:39:43

#4658: Vlad Tepes - Re: SA SE FACA DREPTATE !! 

 Cocalar sunteti tu si celalalt  "jmecker" cu font colorat.

Eu "am dat" de calculator cand tu nu erai nici macar un proiect indepartat, losere.

Sigur ca sunt pe langa (pe langa ce?!), in timp ce tu esti o nulitate, din plin. Si ca orice nulitate nu esti capabil de altceva in afara unor debilitati. Ce lectii de viata, retardatule? Oricum, tu nu ai nevoie de asa ceva, esti deja un brav reprezentant al deseurilor societatii.