Examen National

Quoted post

INGAMFATI SI SE CRED"SAVANTI"

#4595

2016-06-30 09:57

Bai fratilor,terminati ma cu prostiile cum ca"ati fost niste copii idioti" ,cu ce drept ii jignesti tu pe acesti copii,tu care nu ai 12 clase terminate,poate chiar nici 8,si poate nici nu ai dat examenul asta,fiind preocupat de alte prostii si vii sa critici copii care nu au gresit din vina lor,legenda fiind gresita in mod absurd,mai bine nu ne dadeau legenda si nimeni numai gresea,cand vad inca unu care se crede savant cand el e prost de cade in gropi,imi vine sa ma impusc,terminati cu abureala,cum ca era logic,vai de generatia voastra,a celor care comenteaza aiurea si care daca erau in locul copiilor acum stateau in baie si se puneau pe bocit ca nu au intrat la liceu pe care l-au vrut,rusine sa va fie "savantilor"!

Raspunsuri

Vlad Tepes

#4600 Re: heh.

2016-06-30 10:00:59

#4595: INGAMFATI SI SE CRED"SAVANTI" -  

 Ah,Domnule "Savant",aveti grija ca se scrie 'nu mai gresea',nu "numai gresea".Dar ce sa facem,asta e.Ne descrucam si noi cum putem.


Musafir

#4602 Re:

2016-06-30 10:02:55

#4595: INGAMFATI SI SE CRED"SAVANTI" -  

 De fapt, diagrama a fost foarte clara. Imi pare sincer rau daca ai gresit, dar nu va mai victimizati cand e doar vina voastra. Daca mii de copii, inclusiv eu, au putut da raspunsul corect, inseamna ca voi ati fost neateti sau n-ati analizat corect. 

Oh, si ce ai vrea? SA FIE DEZAVANTAJATI CEI CARE AU RASPUNS CORECT? Sa "boceasca" ei, atunci? Care pierd niste sutimi meritate?