Examen National

Quoted post


Musafir

#1909 Motive pentru care NU AR TREBUI SCHIMBATA Varianta "3" ca RASPUNS CORECT!!!

2016-06-29 14:27

1. Nu exista note de la 0 la 8, deci va puteati da si voi seama daca aveati sfert de creier.

2.Daca sa zicem ca ar fi gresit 5% din elevii clasei a 8-a la grila asta si nu 50-60% , va spun sincer ca nu se mai chinuia nimeni sa faca o petitie de cacat.

3.TOTI am avut de a face cu acelasi grafic, deci asta ne-ar dezavantaja pe cei care gandim, no offense. Nu spun ca cei care nu ati facut-o sunteti super prosti, poate erati prea obositi sau neatenti, dar sa aveti TUPEUL de a va cere 0,5 puncte pentru greseala voastra, sperand ca doar pentru ca sunteti multi prosti ati avea mai multe sanse decat daca ati fi putini.

Raspunsuri

Non

#1944 Re: Motive pentru care NU AR TREBUI SCHIMBATA Varianta "3" ca RASPUNS CORECT!!!

2016-06-29 14:31:55

#1909: - Motive pentru care NU AR TREBUI SCHIMBATA Varianta "3" ca RASPUNS CORECT!!! 

 Sunt complet de acord cu tine. Fiecare ar trebui sa fie atent. Am trecut si eu prin examenul acesta anul trecut si mi-am asumat faptul ca nu am fost atent si nu am demonstrat un unghi, luand astfel 9,90. Si nu am mai facut atata scandal.


Musafir

#2025 Re: Motive pentru care NU AR TREBUI SCHIMBATA Varianta "3" ca RASPUNS CORECT!!!

2016-06-29 14:42:14

#1909: - Motive pentru care NU AR TREBUI SCHIMBATA Varianta "3" ca RASPUNS CORECT!!! 

 Corect! Raspunsul 3 e cat se poate de clar!  Probabil, zecile de mii de semnaturi vin de la sutele de conturi ale celor care au scris 8. Aici sunt buni!