SALVATI ALEEA TEILOR! NU - ZIDULUI DE PE FALEZA!

Quoted post


Musafir

#74

2016-03-20 02:26

Sincer eu susțin acest proiect ..este pentru binele copiilor noștri. ..trebuie așteptat finalul și nu sa măsurați zidul când nici nu sa finalizat lucrarea...unele persoane nu fac decât sa ducă în eroare opinia publica și sa își vadă interesul...după calculele acel zid nu va ajunge decât 1,25...deci se va vedea destul de bine marea...asta pentru cine vrea sa o vadă. ..

Raspunsuri


Musafir

#77 Re:

2016-03-20 12:06:33

#74: -  

 Un zid de 1 m deja este inalt daca stai pe o banca nu mai vezi marea si mai ales nu vad rostul acolo nu avem o prapastie este doar o panta , nu sunt din Mangalia deci nu ma puteti acuza de interese, iar opinia publica nu mai este o masa de prosti asa cum se deduce din comentariu . Ma bucur ca nu sunt multi care gandesc ca dumneavoastra . Zidul este o mare tampenie!


Musafir

#88 Re:

2016-03-20 17:58:35

#74: -  

 Matale, esti cumva de prin preajma...individului???

Ca altfel, eu nu pricep..LOGICA..???? din comentariu.

Adica, CUM ASIGURA ZIDUL, SIGURANTA COPIILOR NOSTRI???

Pai, de ce nu se fac ziduri si pe langa trotuare, pe langa aleile din parc, pe malul marii, pe langa bancile din parc sau din clasa???

Hai sa ..redevenim , pe cat se poate, SERIOSI, MACAR ACUM, IN AL 12-LEA CEAS...

Codin

#96 Re:

2016-03-21 01:29:50

#74: -  

Trebuia să fie de acord cu proiectul acesta monstruos și un agramat (bună "susținătorule de primar", nu se scrie "sa finalizat")... De-asta se duce dracu' țara asta, că votăm toți nenorociții "marilor" partide. Eu aș vota un independent, gospodar, profesionist, sigur nu un reprezentant al partidelor înființate în primii 25 de ani de după lovitura de stat din decembrie '89. Chiar nu avem niciun independent care să nu atârne de corupți? Și de fapt ne trebuie mai mulți (primar + consilieri), ca să facă treabă cât mai bună.