Cerem cea mai aspra pedeapsa

Quoted post

Maria

#47

2016-03-07 22:03

De ce doar pe el????  De ce nu se face petiție pentru toți "teribiliști", de ce el, trebuie sa suporte pentru toți care au făcut un accident asemănător..  Nu e corect!!!!  De ce??  Această petiție e pentru Cristi, tot respectul!  Dar nu mi se pare corect ca doar unul sa plătească pentru toți!!!  Noi, oamenii mereu ne punem doar într-un caz, sa judecăm, sa jignim...  Vrem sau vreți dreptate, dar nu se procedează asa,ultimul sa facă pușcărie pentru toti..  Nu mi se pare corect... 

Raspunsuri

Mika

#49 Re:

2016-03-07 22:16:41

#47: Maria -  

 Asta zik și  eu DC pana acum nu sa făcut nimik și chiar acum sa gândit lumea sa se întoarcă cu curu în sus și sa se răzbune pe un om..... Dc dc nu ați tras semnale de alarma și la alte accidente ca nu cred ca el e primul sau ultimul hai sa fim seriosi 

Cristina

#51 Re:

2016-03-07 22:57:30

#47: Maria -  

 Poate ca daca soferul nu avea viteza aia , copilul ala avea si el o sansa la viata . 

Ale

#57 Re:

2016-03-08 09:44:58

#47: Maria -  

 Asta mă întrebam si eu! De ce până acum nu ați facut nimic si v-ați trezit acum ? De ce doar el? Faceți pentru toți,  mu trebuie sa plătească el pentru toti ceilalți. Nu mi se pare corect ! Trezitiva oameni ! Nu mai jigniți atât pe cei din jur , putea sa se întâmple oricui , nu va gânditi la asta ? ce lume am ajuns..