Cerem cea mai aspra pedeapsa

Quoted post

ionut

#33 Re:

2016-03-07 17:11

#22: Busuioc -  

 nu mai conteaza de unde esti,ca pana la urma tot din Vaslui suntem toti ,important e sa tinem cu dreptatea ca putea sa fie si fratele tau sau al meu sau alta ruda ,daca era o ruda de a ta nu cereai dreptatea?nu te durea sufletul? fiecare sa plateasca pt greselile lui ,la noi gata nu mai merge nimic cu bani ca le e frica la toti ,vor intra televiziunine si bucurestiul peste ei ca si in cazul violului !!! gata s-au terminat cu spagile si cu smecheria ,ve-ti vedea !!!

Raspunsuri


Musafir

#35 Re: Re:

2016-03-07 17:14:29

#33: ionut - Re:  

 e normall ,s-a terminatt cu totul!! ce  pot spune ai dreptate, putea fi oricine!!

Cristina

#59 Re: Re:

2016-03-08 10:05:45

#33: ionut - Re:  asa este....i se putea intampla oricum...credeti ca el e fericit ? Credeti ca lui nu ii pare rau? numai el stie ce e in sufletul lui si in sufletul familiei lui...îmi pare rau si pt cristi si pt sofer..nu cred ca a facut intentionat...nu trebuie jignit si injurat ....ganditi-va daca ar fi fost o rudă  de a voastră...ati fi gandit la fel?  L ati  fi judecat la fel...eu nu prea cred...eu nu tin nici cu unul nici cu altul....îmi pare rau pt amândoi...s au distrus doua vieți tinere