Cerem cea mai aspra pedeapsa

Quoted post

Cristina

#59 Re: Re:

2016-03-08 10:05

#33: ionut - Re:  asa este....i se putea intampla oricum...credeti ca el e fericit ? Credeti ca lui nu ii pare rau? numai el stie ce e in sufletul lui si in sufletul familiei lui...îmi pare rau si pt cristi si pt sofer..nu cred ca a facut intentionat...nu trebuie jignit si injurat ....ganditi-va daca ar fi fost o rudă  de a voastră...ati fi gandit la fel?  L ati  fi judecat la fel...eu nu prea cred...eu nu tin nici cu unul nici cu altul....îmi pare rau pt amândoi...s au distrus doua vieți tinere

 

Raspunsuri

Mika

#63 Re: Re: Re:

2016-03-08 13:14:49

#59: Cristina - Re: Re:  

 Și normal cu nu tr sa plătească unul pt toți sa ne înțelegem eu inteleg ca a greșit dar nici sa aruncam acum într-un singur om...omul ala e distrus suferă nu va gândiți are și el suflet nu a făcut-o intenționat... Sa întâmplat dar nu tr sa condamnam pe el și pt faptele altora.... Nu tr sa ca comportați asa și sa faceti cat mai mult rău... Răul e făcut... Și pt asa o sa plătescă.. Nu neapărat prin lege poți plăti si altfel.... Nu mai gândiți asa oameni buni.... Dacă aveți suflet nu îl condamnați Lăsați-l în pace...