Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Iti dau eu motive sa scrii (cu doi de ii), pana iti ies ochii.

#41918 SCRIU CU MAJUSCULE, SA VADA SI CLANTOI

2015-07-19 11:22

 Dedicatie pentru nebunul de clantoi

Am incercat sa port discutii cu ISTERICUL, PARANOIUL si in aceladi timp UNICUL cunoscator am adevarului absolut, acest dobitoc CLANTOI, dar el nu stie decat sa dea replici impertinente, sa jigneasca, el oricum detine adevarul absolut.

 

Sa postezi la infinit ACELEASI lucruri, orice ar spune acest imbecil ca nu e asa, asta denota mari probleme la mansarda.

 

Asa ca intru in stilul lui si ii F UT creierii, pe stilul si modelul lui. Vezi ce usor e sa joci in stilul adversarului? Cu animalul nu poti avea o conversatie normala, ca ii sare tandara din te miri ce si TOTI SUNTEM CERNEVISTI, TOTI COMPLOTAM IMPOTRIVA LUI, ca el e marele clantoi, se invarte terra in jurul lui.

In concluzie il bag in ma-sa (cu cratima), sa inteleaga si boul, esti multumit?

 

PENTRU TINE CLANTOI: Fa efortul si NU IMI RASPUNDE, ca nu dialogam cu tine.

 

Tu refuleaza-ti frustrarile in continuare, NEBUNULE!

 

ASA CA BAI C OI REFULAT, BA CLANTOI, DEZIDERATUL MEU E SA ITI F UT CREIERII AIA AMORTITI DE ALCOOL, DE PARANOIA, DE SCHIZIFRENIE SI SA IMI BAT JOC DE NEURONUL ALA AFUMAT.

 

Si o voi face pana faci vreo criza de apoplexie si MORI BA NEBUNULE!

 

CA TU, IN DOBUTOCENIA TA CRASA, NUMAI SLO VISEZI!

 

SURPRIZA, NU SUNT SLO, SUNT ALA CARE ITI FU TE SINGURUL NEURON!

Raspunsuri


Musafir

#41920 Re: SCRIU CU MAJUSCULE, SA VADA SI CLANTOI

2015-07-19 11:55:07

#41918: Iti dau eu motive sa scrii (cu doi de ii), pana iti ies ochii. - SCRIU CU MAJUSCULE, SA VADA SI CLANTOI 

 IAR EU BETIVUL SA TE F..UT IN GURA CU MATA,,,HAI SA VA FU..TA SI RESTUL DIN OLTCHIM .

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#41921 Re: SCRIU CU MAJUSCULE, SA VADA SI CLANTOI <= SA RETII CE SCRI SI SA NU-TI UITI TEXTUL CLANTA MIZER.

2015-07-19 12:12:39

#41918: Iti dau eu motive sa scrii (cu doi de ii), pana iti ies ochii. - SCRIU CU MAJUSCULE, SA VADA SI CLANTOI 

 Vei scriiiiiii.......... cu muuuuuuuuuuuuuulte iiiiiiii-uri la cate pagini vei avea de argumentat. Fonetic si dex in limba si literatura romana fara argouri induse de trolli rusi in tara asta se scrie = scri, asa se si si aude fonic un i. Vei avea tu posibilitatea sa oferi scriiiiiiiiiiiiiiiiii cate pagini vei umple sa iti justifici faptele si muuuuuuulte IIIIIIIIII-URI DE CARE ESTI MARCAT " I " DE LA IREVOCABIL.

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM 30.01.2013:UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!! DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! =UNDE SUNT BANII????

 

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

 

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

 

UNDE SUNT BANII DE LA  OLTCHIM?????

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013 SI TOATE DREPTURILE SA_LARIALE !!!

A FOST O COMPLICITATE DIN AUGUST 2012 PANA-N 2015 INTRE SINDICATE (TOATE INCLUS SI  IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

 DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!!
 
UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

JAF LA OLTCHIM !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30922 (TOATE INCLUS SI VINCEA DE LA CARTEL ALFA ) SI STATUL ROMAN#31641SUNT IN CULPA.