Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Quoted post


Musafir

#27

2015-07-16 13:08

Explicatii sunt multe. Violul presupune lipsa consimtamantului (poate spune doar un simplu NU sau poate misca capul, in cazul in care este impiedicata sa vorbeasca). Faptul ca au fost mai multi de 2 faptuitori, este infractiune calificata ( max. plus ceva). Unde a fost, cum a fost imbracata este irelevant. Am trecut prin asa ceva, nu a fost decat unul, dar, a avut pistol! Nici acum dupa 22 ani, 6 luni si 2 zile (fara 3 ore jumate), nu pot si nu voi putea trece vreodata peste aceasta "prima" experienta sexuala!

Raspunsuri

Cristina

#395 Re:

2015-07-17 13:48:55

#27: -  

 Imi pare rau ca ai trecut prin asa ceva. Sper ca viata sa-ti fi adus de atunci numai lucruri bune, iar pe viitor sa ramai mereu puternica!


Musafir

#36707 Re:

2015-07-22 16:17:24

#27: -  

 (intimplare nefericita cu un retardat) dar ce mia atras atentia este ca a avut pistol nu stiu ce sa fac sa rid sau sa pling este un idiot si nu cred ca vreodata acesti oameni isi revin chiar ieri stateam la etajul 4 iar la etajul 3 se tirguiau doi pentru o partida dar nu se intelegeau la pret ori 40 de lei ori 50 ceva de genul deci pute dar unii au nevoie de pistol si nu ca doar in ziua de azi pute eu simt de la 12 ani fiind baiat si acum am 40 nevasta si copii sfatul meu este sa treci peste pentru ca asemenea retardat ca si ceilalti 7 si toti cei care recurg la asta sunt cum sunt iar  din partea mea nu le doresc decit un sfirsit ca cel din filmul (i split whit your grave))) si partea 1 si 2 ca sunt 2 parti)

loredana

#39564 Re: multa putere

2015-07-23 06:19:25

#27: -  

 Nimeni nu merita sa treacă prin așa ceva. Ești o învingătoare numai pt ca ai reușit sa depășești fiecare zi după întâmplarea aceasta. Multă sănătate și putere sa treci în continuare pt asemenea nenorocire. Sunt convinsa ca ușor nu e nici o secunda pt tine. Ai grija de tine și capul sus.