Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#41468 Re: Angajatii de la RAAN protesteaza! Ce fac angajatii de la OLTCHIM?

2015-07-13 09:06

#41467: - Angajatii de la RAAN protesteaza! Ce fac angajatii de la OLTCHIM? 

Ce sa faca? Tac ca mieluseii.
In c_urand vor fi sacrificati!

 

Raspunsuri


Musafir

#41473 Re: Re: Angajatii de la RAAN protesteaza! Ce fac angajatii de la OLTCHIM?

2015-07-13 12:34:24

#41468: - Re: Angajatii de la RAAN protesteaza! Ce fac angajatii de la OLTCHIM? 

 

Rememorati actiunile lui Dumitru si veti vedea ca intotdeauna a luat decizii care mai tarziu s-au dovedit impotriva voastra. 

Nu va mai lasati pacaliti de lupul imbracat in piele de oaie dragi colegi. maine poimane ve-ti pleca acasa fara salarii compensatorii din cauza lui.

Intotdeauna Dumitru  s-a facut pres in fata celui care a platit mai bine

Scandal la Oltchim după schimbarea directorului general. Sindicaliştii acuză că se doreşte falimentul combinatului

Citeste mai mult: adev.ro/n3pmpc

 

Un nou scandal la Oltchim după modificarea organigramei şi înlocuirea directorului general Marius Pârvu, un apropiat al fostului ministru al Economiei, liberalul Andrei Gerea. Sindicaliştii au cerut explicaţii pentru schimbarea lui Pârvu înainte de privatizarea din luna mai. De astăzi, Oltchim mai are doar 6 directori, faţă de 21 cât a avut de când a intrat în insolvenţă

În această dimineaţă, zeci de angajaţi şi sindicalişti de la Arpechim şi Oltchim au cerut administratorilor judiciari şi speciali să amâne punerea în aplicare a noii organigrame. Aceştia consideră că înlocuirea directorului general înainte de privatizare nu este oportună şi acuză că se doreşte de fapt falimentul Oltchim. 

Citeste mai mult: adev.ro/n3pmpc


Musafir

#41481 Re: Re: Angajatii de la RAAN protesteaza! Ce fac angajatii de la OLTCHIM?

2015-07-13 16:18:57

#41468: - Re: Angajatii de la RAAN protesteaza! Ce fac angajatii de la OLTCHIM? 

 SA MI BAG PU   LA N MATAAAAAAAAAAA,GHIOCAAAAAA,ATI ARAT EU TIE SACRIFICAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,EU FOTAAAAAAAAA