Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#40977 Re: Re: Re: Re: Oltchim îşi reduce costurile cu 450.000 de euro pe lună. 300.000 de euro din concedi

2015-07-03 18:15

#40946: CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea - Re: Re: Re: Oltchim îşi reduce costurile cu 450.000 de euro pe lună. 300.000 de euro din concedieri  

 nu trebuie sa imi multumesti , am raspuns pentru ca m-am simtit lezat , nu trebuie sa imi multumesti si pentru faptul ca eu sunt unul din cei care scriu critic la adresa ta si nu o fac din antipatie pentru ca nu te cunosc, o fac pentru ca intr-adevar exgerezi. Ai dus aceasta petitie in derizoriu cu rererere-urile tale si maimutele, crucile, dricul, babuinii, tarusii, scoaterile din context, imagini care nu isi au rostul. 

Oricum , sa ai o seara buna

Raspunsuri

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#40978 Re: Re: Re: Re: Re: Oltchim îşi reduce costurile cu 450.000 de euro pe lună. 300.000 de euro din con

2015-07-03 18:35:07

#40977: - Re: Re: Re: Re: Oltchim îşi reduce costurile cu 450.000 de euro pe lună. 300.000 de euro din concedi 

 Da, bravo, vrei sa te laud si eu acum, stam si ne laudam mereu si continuu pe ceva care altii iata te-au dovedit ca esti intr-adevar sacait si harait de acesti trolli bombardand multe ei si tampenii, fii pe  pace ca de mie nu trec si  mai fac ceva i-am dat acolo unde le e  locul, la lada de gunoi a istoriei negre si defintiv ii rad definitiv, da-mi aici daca mai fac nemernicii, ca nino nino si bum bum bum vor avea. Tu ai blocat tot de erai in stare sa stergi tot. N-am la momentul asta ce sa-ti transmit decat ca daca mai repetati ambuscade si alte peripetii v-am arata ca mai am argumente si nu scapa nimieni, ba toate maimutele, porcismele care le comit acestia,  sunt creatia voastra , iar crucea  este cea de a fost pusa la o greva foamei in 2012 in fata pavilionului Oltchim deci autentica si de atunci CRUCEA ESTE PUSA IN FATA OLTCHIM, dricul vi i-am aratat pe cei ce sunt si cei care imping catre coliva care o vor manca si o mananca in linistea haosului pe hotie si praduiala si disperare sa mai bage si ei in gura lor in boticu_rile lor de sugativizare ceva..., si fii convins ca acolo injura, spurca maimutaresc, porcesc, fac ca toti dracii si toate animalele zoo, ca nici la pomana astia nu sunt in stare sa pastreze linistea si perturba cu imbarligatura si denaturarea imparteala si furtul  ILEGALITATI SI FAPTE PENALE avand fabulele si nemerniciile de li se descatuseaza asa cum sunt si le cer, ba cer poze tu pricepi, pentru ca ei le cer sa le repostez si sa le public, poate vei intelege si tu asta sa nu mai ceri sa fie republicate  ca ele sunt si pot fii publicate, daca le cereti ele apar, asa cum va comportati si in functie de fapta pe care o comiteti, asa ca fiti oameni vii si nu animale pentru a fii si aratate cum va comportati evitati sa mai fiti animale. Avem noi destule, mai stau si de tatisme de astea ca la unii nu vor culori, unii nu vor poze, altii nu vor crea_nte, altii nu vor sa_larii sau nu vor nici una nici alta crea_nte sa_lariale  blocate, de munca nici nu vor sa spuna si muuulte alte care spun ei nu si bamate continuu...

Salut.

CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????

CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.  

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

JAF LA OLTCHIM !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30922 (TOATE INCLUS SI VINCEA DE LA CARTEL ALFA ) SI STATUL ROMAN#31641SUNT IN CULPA.


Musafir

#40994 Re: Re: Re: Re: Re: Oltchim îşi reduce costurile cu 450.000 de euro pe lună. 300.000 de euro din con

2015-07-04 05:43:00