Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

EU

#40233

2015-06-19 19:31

Scuze....eu chiar iubesc Romania si pe romani..si inca sper intr-o schimbare de aceea tot urmaresc evolutia petitiei.......

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#40235 Re:

2015-06-19 19:36:15

#40233: EU -  

 N-ai de ce sa te scuzi, e dreptul fiecaruia si nu il poate lua nimeni, numai ca a avea argument este una, a aduce ipoteze si alte chestii ..., care nu au nicio legatura cu petitia si mai mult cu altceva, este alta si nu e tolerabil, chiar multi investitori au conffirmat ca asta i-a indepartat mai mult de situatia Oltchim , pe coruptia tarii si oamenii care au lasat si lasa continuu, ceea ce au lasat in urma lor ...,  fapte regretabile si autorul petitiei a tot sters la ele pana cand...,  babuinii fara neuroni si acum incearca ei sa inchida ca nu mai au loc de  NOI ,  SA INJURE ,  SA SPURCE , SA FACA CA TOTI DRACII ETC..., aceasta  petitie este la forma cat de cat buna azi,  nu mai dorim sa distruga altii , care au mai incercat si incearca  , nu pot , sunt inapti si dovedit, poate sa se mute in cosmos sa inchida satelitul, dee...


Musafir

#40242 Re:

2015-06-19 21:17:33

#40233: EU -  

 e absurd sa iti ceri scuze unui bolnav mintal oricum nu va intelege niciodata nimic, Cel mai bine ar fi sa nu mai posteze nimeni nimic si sa ii lase pe acesti retardati singuri pe aceasta mizerie. Doua mizerii pe o alta mzerie. Oricum mai prost ca ei doi e unul PATRUT. Patrute, mi-am schimbat parerea despre tine