Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

EU

#40231

2015-06-19 19:03

Daca insinuezi ca dezimformez..... sau alt ceva...gresesti...

intradevar urmaresc evolutia acestei petitii pt a intelege....daca se face ceva..productiv..in afara copy-past in rest chiar nimic.

Stii noi romanii avem un defect ne vaitam toti dar nu actionam....../ ne compatimim ca suntem saraci dar sunt supermarketurile pline cu oameni si asa mai departe.....

Sa te uiti un pic la turci pt un parc au facut o revolta stradala si batalie directa cu Ergogan,..a castigat strada si apoi Ergogan a ajuns presedinte apoi din nou a gresit si a pierdut majoritatea parlamentara...

Asta e viata o lupta continua,dar noi romanii???

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#40232 Re:

2015-06-19 19:18:55

#40231: EU -   <= NU-TI DAM SFATURI, DOAR ITI ADUCEM LA CUNOSTINTA:

 Nu insinuez , acolo unde ai avut dreptate ai primit confirmarea spuselor tale ca eu iti dau dreptate, de aici pana ai observat ca iti aduc la cunostinta ca deviezi de la subiect....! Intr-adevar urmaresti, Ok, iar incepi pe copy-paste care ti-am re:re:re reexplicat NU EXISTA ASA CEVA AICI PE PETITIE , ASTA N-AI OBSERVAT SI AI OMIS CONTINUU SI INSISTI.  A face copy-paste este cu totul altceva, NOI PUBLICAM , REPUBLICAM, REACTUALIZAM, REEDITAM, REACTUALIZAM, REAMPROSPATAM, CUM DORESTI TUU ESTE UN RE:RE:RE PENTRU CA AU RAMAS ACELEASI DIN 2012 PANA AZI PROBLEME NEREZOLVATE SI MAI RAU AGRAVATE..., RESTUL ESTE CANCANUL TAU. NU NOI ROMANII , NU AVEM DEFECT, POATE AI TU DEFECT, NU E VAICAREALA, NU ESTE NICI PIC DE LACRIMA, DOAR ADUCEM LA CUNOSTINTA CE ESTE ACUM SI GUVERNAREA DIN IUNIE 2012 ,  CE A PUTUT LASA SI AZI DE ACTUALITATE SI FOARTE AGRAVATA SITUATIE CEI CARE CONTINUA IN FAPTE PENALE , ROMANII SUNT O FORTA IN ADEVARATUL SENS SI FOARTE REZISTENTI SI DOVEDITI CA AM REZISTAT, TU IAR TRECI LA CANCAN TV SI TE STRICI ASA CUM GANDESTI SI MAI RAU TE BATI SINGUR, ASTA E ADEVARUL, DACA NE INTELEGI, ROMANIA ARE O FORTA INIMAGINABILA , SA STI ASTA, NICIO TARA NU ARE FORTA TARII   ASTEIA , ROMANIA , SI S-A DOVEDIT ISTORIC, SUPERMARKETURILE SUNT PLINE DE OAMENI PENTRU CA PRIMESC BANI TOT DE LA ALTI ROMANI CARE MUNCESC IN STRAINATATE SAU CHIAR MUNCESC AICI IN TARA SI SUNT MAI CHIPZUITI CA ALTII DOVEDIT TOT DE PIATA CA ALEG DIN CE IN CE MAI BINE PRODUSELE SI SUNT MULT MAI  CONTROLATI IN A CUMPARA SAU ALEGE PRODUSE , IAR TI-AM DOVEDIT CE FORTA SUNT ROMANII, AIA DE-I HULESTI TU SI ALTII. TURCII AU ALTA VIATA SI ALT MOD DE TRAI DE ITI GARANTEZ NU AI REZISTA O SAPTAMANA LASAT ACOLO SA TE INTRETII PRINTRE EI, MAI ALES IN VREMURILE ACESTEA, AZI , ACOLO, AU O CULTURA ISLAMICA OCCIDENTALA CU RAZBOI PE REVENIRE LA ISLAMUL  ALA PERICULOS CARE EXISTA SI ACOLO PRECUM COMUNISTII LA NOI  ,  IAR ITI DOVEDESC CA ROMANII SUNT O FORTA MAI BUNA DECAT O PERCEPI TU SI ALTII CA TINE.