Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

EU

#40223

2015-06-19 18:14

Ma scuzi.....urmaresc si eu petitia asta ca orce roman si fost truditor pe acolo....OLT SI DPB IN REST.....TOATE BUNE

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#40224 Re:

2015-06-19 18:19:32

#40223: EU -   <= AI CAM RAMAS MAI MULT DECAT UN PIC PE DINAFARA OLTCHIM SI  CRA CRA CRA FUNCTIONEAZA MEREU PENTRU TINE.

 De acord cu tine, asta nu te face pe tine si nici pe mine sa te condamn intr-un  fel, ceea ce ai lasat scris arata ca esti mult si foarte mult dezinformat si dezinformator, mai mult ,  arunci in mecanisme urate si dovedite ca te ocupi, e  scopul tau . CA SI DISPONIBILIZATI 2013 si  ca orice fost salariat  OLTCHIM  care vrei sa fi, nu-ti confera si faptul sa aduci atingere altor drepturi si interese comune sau personale ale mele, care sunt publicate aici si avem demersuri pentru ce crezi tu ca sunt inutil repetitive, pentru ca  acestea sunt de actualitate si sunt ca si noi, NOU - NOUTE  REPUBLICATE SI ADUSE DIN NOU REPETITIV LA CUNOSTINTA PETITIEI SI PUBLICULUI PENTRU CA SUNTEM IN ACEEASI SITUATIE . DA , AI INTELES BINE, SUNT CA SI NOI PENTRU CA AU RAMAS ACELEASI PROBLEME SI ACELEASI AGRAVATE LEGI INCALCATE...ETC.


Musafir

#40243 Re: CRED CA AI URMARIT ZLOTIII....

2015-06-19 21:20:56

#40223: EU -  

 URMARESTI PE MATA MAI COPY PASTE,PE MATA SI ZLOTII LUI ZAREMBA POATE,MAI ZBIRRRR PE O CRACA BA CA..CANARULEEE.