Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

PUIU RADUCAN, UN DOBITOC NOTORIU

#39618 puiu raducanu

2015-06-08 19:32

PUIU RADUCANU....BA DAR DOBITOC ESTI! 

TOATA ZIUA BATI CAMPII. ESTI UN ISTERIC NOTORIU. TE MONITORIZEZ DE CEVA TIMP. ESTI IMBECIL BA ANIMAL BATRAN.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#39620 JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,...JAF,JAF,JAF LA OLTCHIM 2013-2015:UNDE SUNT BANII???

2015-06-08 19:36:38

#39618:   <= Nu stiu la cine faci referire, numai ca esti plecat cu casa pe aceasta petitie ,#39131 asta stiu de tine lasat scris. Esti un obosit, mergi si dormi, te voi trezii , cand am eu chef..., mai afla si tu exprimarile astea ce sens au in dex pentru vocabularul tau, monitorizare, e ceva paralel cu ce sti tu.

 Daca tot de tai tu cu monitorizare,  dovedit din ce lasi scris,  nici nu sti ce inseamna asta si iti demonstrez oricand PROBE SI DOVEZI, ARGUMENTE SI TOT CE E PUBLIC LASAT, TE EXECUT LA SECUNDA SI MINUT SI MINISECUNDA...!!!. Justifica si tu ceva clar, concis si argumentat ce am scos din context cand eu iti arat in context din planul de reorganizare, legi, acte..etc si tot ce este public in vazul tuturor, AM DOVEDIT TOT CE ESTE IN CONTEXT, nu ca tine scos din context. Altfel,  ma faci sa iti spun exact cum esti, un embrion nedezvoltat si lipsa creier, gol, vid, nul, lipsa aer, fiind prea plecat cu casa  #39131 aici pe petitie si asa cum ne-ai lasat scris tu si altii ca tine..., esti un habarnist si o cazatura a vietii de o traiesti, nu sti ce este cu tine pe petitia asta si nici in viata asta.

p.s.: Haahhaaahha,  sa nu-mi spui ca esti unu din ala de la poarta Oltchim, monitorizare , ratacit prin combinat hahahaha , monitorizezi florile lui Mardare si iarba ...,  hahhahahahaa...du-teee...baaaa, esti ala de nici tarusii de la poarta nu intelegi cum functioneaza,  ete ,  de-al dracu nu-ti spun nici cum se numesc si nici cum functioneaza, sa-i iei tu in cu_r acolo unde te doare pe tine, hahahahaaa..., pleaca ba de pe petitie, vin si iti iau salariul acum,   te pun pe liber si te trimit cu casa #39131 in deplasare....,hahaha, hahaaa, te dau afara din combinat #39618 .