Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#39263 Re: Re: Rusine sa va fie

2015-06-02 19:12

#39262: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. - Re: Rusine sa va fie 

 bravo tata, vad ca poti scrie si bine. Concentreazate pe astfel de texte su nu te va mai injura nimeni

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#39264 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM

2015-06-02 19:53:46

#39263: - 

 Intotdeauna bine si foarte bine. Ca, mai apar si erori, este ceva omenesc si mass-media are defecte enorme lasate gresit, cat si altii cu acte oficiale, muulte greseli. Iar in  trei ani pe aceasta petitie..., firesc la intensitatile momentelor, apar si greseli. Cine se leaga fara motive  de greseli in scriere, acela nu mai are absolut niciun argument in fata mea si a ceea ce am repostat, republicat, re:re....repus in discutii continuu..., fiind dovedit cu o ostilitate barbar agresiva si tortionar, un luzar, un scop pierdut, un ....!!! Vom sustine petitia si in mod special interesele salariatilor si cele ale societatii Oltchim, pana  speram noi, se va redresa in bine si conform cu ceea ce am tot atentionat noi pe aceasta petitie. Multumesc pentru  sprijin si aprecieri, o seara buna.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

"Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange, ca sa ai dreptul, sa nu fi de acord cu mine "

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

SC OLTCHIM SA RM VALCEA