Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Creanta , esti un nimic in lume

#39148 Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

2015-06-01 11:51

#39132: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. 

 ISTERICULE, tu esti prostul pu.lii.

Citeste ce SCRII si vei realiza ce aberatii spui.

Esti un FRUSTRAT plin de ura.

De aia nu realizezi nimic, DOBITOCULE!

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#39149 Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

2015-06-01 12:04:49

#39148:  <= ITI VA TREBUII MULTE SECOLE  SI NICI ATUNCI NU TE REABILITEZI,  SA POTI TU AVEA DREPTUL,  SA FIU EU DE ACORD SAU ALTII CA MINE CU TINE SI GASCA TA DE....INFRACTORI PENALI HOTI, PE ACESTIA AM O MARE URA, RECUNOSC!!!!

 Papusoiule, la cine ai mai dat telefon sa iti spuna ce sa spui??? Ai o intarziere mare si lipsa creier, asa cum iti transmit. Reciteste ( #39132 SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. ) tu ma baietica, sau fetita, (asta pentru ca este 01.06.2015 ziua copiilor ), te dai major, eu nu prea cred ce spui tu si alti ca tine, pentru  ca-ti scapi firmiturile iar noi nu cu_ratam dupa mizeria ta si altora ca tine, din contra v-o ridicam la rang de prezentare. MIZERIILE VA APARTIN. Va caracterizati si imitati precum maimutele si va iese...deosebit de prost asa cum lasati in urma voastra. Ma imitati prost si scos din context asa cum sunteti prin lipsa argumente si spurcaciuni  insirate... Ce am spus, am spus si este valabil si foarte real, foarte adevarat...!!!!. Daca va intra  pe nari si iese pe urechi, asta e, gura o aveti plina si nu o folositi decat in scopuri ... mizerabile precum sunteti. E firesc sa crezi ca esti si sunteti , ceea ce ati scris si lasati scris exista, numai ca tu scri, prost si cultivi prostie, te hranesti cu prostia pe care o detii, esti un cultivator de ineptii si esti tamp asa cum te-a lasat natura. Pe lumea asta nu mai ai posibilitate sa poti sa intelegi, absolut nimic. Eu iti dau scris, nu ai cum, esti fara creier, asa mori, iti doresc viata pe care o ai sa decu_rga si decu_rge exact cum ti-o descrii ( observi unde am pus "... scrii ", numai aici ai posibilitatea asta sa descrii ) si lasi scris aici, ai tras si pe altii in capcanele tale si ... off  ( da, inchis, tot in urma ta e jale...). Nu poti argumenta absolut nimic, doar otravesti, atat, asta esti.

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #34833(TOATE INCLUS SI  IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT ) SI STATUL ROMAN#30014 SUNT IN CULPA.

 

JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,...JAF,JAF,JAF LA OLTCHIM 2013-2015:UNDE SUNT BANII???

 

DOVADA JUSTIFICATIVA, FURTURILE : #39144 ; #39143 ;#39142 ;#39141 ;#33989 ;#39136 ; #39138 ; #39145 ; #39146 !!!

 

CREANTELE SALARII FURATE OLTCHIM MII EURO:

 

 Plan_Reorganizare_Oltchim.

JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,...JAF,JAF,JAF LA OLTCHIM 2013-2015:UNDE SUNT BANII???

JOS CENZURA OLTCHIM!!!

 

 

JOS CENZURA ROMANIA!!!

 

 

JOS CENZURA !!! Noi avem  regulile lor U.E. , ONU , Romania, U.S.A. & NATO,

Convenţia europeană a drepturilor omului

 

RESTITUIE IN INTEGRUM RESTITUTIO IN INTEGRUM ) CU PENALIZARILE SI DAUNE-INTERESE TOT, ACHITARI OLTCHIM SA.

 

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

"Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange, ca sa ai dreptul, sa nu fi de acord cu mine "

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

SC OLTCHIM SA RM VALCEA