Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38531 Re: Re: Re: HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO SI ROSTOGOLIT CONTINUU CATE 18 MILIOANE EURO CREAN

2015-05-26 21:19

#38530: MOROMETE -

 Ba asta, postare aiuritoare si scoasa din context ai tu, mucegaitule jegos. Copy-paste la ce ma, la ce am publicat eu SCRIS  si EDITATE de mine Legi, documente alte scrieri si alte rescrieri etc. Imi dau mie refresh  si  nu sunt scoase din context ca tine. Nu observi ca bati campii?? Asa este cand esti agramat, nu faci diferenta de  exprimare si termeni, scris si vorbit, auzit si tastat scris, te-a mancat viata si trece mereu pe langa tine, venele sunt fara oxigen si prostia e cinste pentru unii ca tine, o detii si nu e leac de vindecare, ramai asa cum esti. Sa te lamuresc cu ceva sau ai intrebari si lipsa raspunsuri? Ai tampit tu lumea cu idiotenie pe care crezi ca ai tu principii si scopuri reale. Si  din cauza ta suntem unde ne aflam azi.

As vrea sa fiu platit de piperea si de cine mai spui tu, sa-mi achite tot ce repostez...repet, refresh si readuc la zi achitari furate si neachitate, atunci scapi si de mine si de multi din noi care avem de achitat banii nostriiiiiiiii...!!!!! Despre minciunile lor rasuflate si mitomaniniile, bombele aruncate si artificile lor sa le inghiti tu si altii ca tine, de la piperea cu asociatii & co., vai de voi...

Raspunsuri


Musafir

#38546 Re: Re: Re: Re: HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO SI ROSTOGOLIT CONTINUU CATE 18 MILIOANE EURO C

2015-05-27 09:45:27

#38531: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Re: Re: HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO SI ROSTOGOLIT CONTINUU CATE 18 MILIOANE EURO CREAN 

 NEBUNULE, sa ne anunti pe unde umblii, ca sa ne ascundem nepotii de tine. 

Tu esti fugit de acasa, fara pastile luate. SOCOLAAAAAAAA

MOROMETE IRITATU'

#38613 Re: Re: Re: Re: HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO SI ROSTOGOLIT CONTINUU CATE 18 MILIOANE EURO C

2015-05-27 13:54:03