Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38255 HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO si multe alte hotii, de astia furate....

2015-05-21 05:19

#38253: -   

#38201 Re: Re: DNA S.O.S. OLTCHIM RAMNICU VALCEA  < = II OBSERVI, SA-I CITESTI BINE, SIGUR ESTI SI TU PRINTRE EI, POATE NU TE-AM SCOS IN EVIDENTA, SCUZA-MA, VOCALII SI VOCALIZELE, ACUM MUTE PENTRU CA AU FOST MANJITI SI PLINI DE FIRMITURI, CEI DE TI I-AM PUBLICAT SI EI SE CRED..., CATA FRUNZA CATA IARBA, UN GRUP DE INFRACTORI CARE TRANSEAZA CU ALTE GRUPURI INFRACTIONALE SI PENALE.

 Daca tu crezi ca aia nu stiu, sau habar nu au, ori nu citesc petitia??? Este foarte grav ceea ce afirmi. Suntem satui de indivizi si individe care expun pareri, trateaza totul precum ar fi pe o scena in fata auditorului cretin si autist, niste...nulitati care docil te asculta si-ti pune crucea fara sa ai tu sau eu  timpul lor atat de pretios in concediile placute, din jogleriile create prin furturi si substituiri, toate din creantele salarii furate, furate, furate  si prin rostogolire furate , dand intaietate unui program de teatru, film si sf-uri grosolane, expuse de  catre  cei de se dau coool in cenacluri, proze, rime...maimutareli, porcisme, toate.... si  care semneaza in numele nostru ilegal, ILEGAL, ILEGAL, care tradeaza, care fura, care se gasesc vorbitori de limba si ei saracii nu-si observa agramatismele, nu-si vad chipul in oglinda, nu ii suporta oglinda, .., AZI ESTE INCA O PRADUIALA A VIETII CU REPETITILEEE LOR: RE:RE:RE: REPETITIILE LOR RE:RE:RE: REPUBLICARILE LOR, REACTUALIZARILE LOR..etc.  ASA VA FI!!

SUNTETI VOCALII CARE ATI FURAT BANII PE SUSTA CU CONDUCEREA CORUPTA PRIN ILEGALITATE SI HOTII!!!!

Raspunsuri


Musafir

#38258 Re: Re:

2015-05-21 05:52:50

#38255: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re:  

 Bai prostule, ca tu esti si prost si nebun si isteric, treci la tabla, sa iti explic: toate enumerarile tale de legi etc prezinta-le in fata celor cu care te razboiesti! Ce e asa neclar??? Apari aici si le prezinti cui??? Lui fota??? Asa iti dovedesti tu utilitatea si barbatia?

Iti spunem mai multi un lucru, iar tu, in indaratnicia ta, nu intelegi si o tot dai cu vampiri, babuini etc.

E clar???

Dar totusi, ca esti pensionar si ai destul timp la dispozitie, ca pe petitie stai non-stop, BAAAA, FUGI SI FS-TI UN CONTROL LA CAP!

Tu si dupa ce iti iei banii, o sa latri de nebun pe aici, CA ITI PLACE.


Musafir

#38264 Re: Re:

2015-05-21 06:02:09

#38255: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re:  

 Citesc si ma crucesc! :))))

Asta e plecat cu sorcova, oameni buni! :)))

E caz de Socola :))

Bai omule, de unde le scoti ma? :)))

Tu sigur fumezi ceva dubios sau nu ai voie la alcool.