Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Partidul Victoria din Oltchim

#38161 Ati fost dusi de nas

2015-05-19 20:22

Cum il criticati mai pe Ghioca caci cand vine prin sectii dati mana cu el de parca ar fi director daca este asa cum spuneti ca a semnat in numele salariatiilor de ce mai stati la el in sindicat?

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38162 Re: Ati fost dusi de nas

2015-05-19 20:35:58

#38161: Partidul Victoria din Oltchim - Ati fost dusi de nas 

 La disponibilizati sigur nu are cum sa dea cu toti mana asa cum baga el,  asta cu toti, in capul lui toti nu sunt maxim 929 conforme cu comunicatele date a celor disponibilizati, la el toti este  numarul cu  10-15 si multi alti derbedei minoritari si aia, grupul cernevistilor il considera ca sunt toti,  baaa  e cam prost bine si el si multi altii care se urmeaza intre ei, si cum spui tu, eu poate altceva sa-i ofer si in niciun caz mana cu el...,  ce este asta, decat un babuini redus mintal..., niste bratari pentru ca-i plac lanturile, e febletea lui sa fie inlantuit, va fi pe cea ce a comis daca se confirma si cam se confirma. Burdoaza a confirmat, Cernev a confirmat, Talpasanu era pe functie, deci se confirma, iar Ghioca, ups, a picat si el  cu tac-su pe aceeasi limba otravita. Obiceiul asta prea il ridicati la rang de parca cu soferul-sudoras ar fi vre-un mare, ce ... ??? Sa nu-mi scri aici ca aia nici nu se spala pe maini..., si Ghioca mai baga si degetul in nas, asta ca sa nu dezvolt cum muta din cu_r, acolo unde ne-a lasat scris ca-l doare si doare, in gura-si baga mana si se linge ca pe acadea, este efectul cernevistilor sa suga acadele, au o placerea la acadele, de uita si ce ling, ei ling, nu conteaza,  sa pape ei, papati tot babuinilor fara neuroni, papati tot, nu mai dati pe jos si inghititi.


Musafir

#38163 Re: Ati fost dusi de nas

2015-05-19 21:20:15

#38161: Partidul Victoria din Oltchim - Ati fost dusi de nas 

 CRED CA AI VRUT SA NE SPUI DIRECTORUL GAOAZA SEFUL CARE SE OCUPA DE LINS SI PUPAT IN SULIII,ASTA AM INTELES EU,PICASSO.