Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#38159 Re: Re: CONDUCEREA OLTCHIM IMPARTE PE PILE SALARIILE COMPENSATORII

2015-05-19 19:46

#38148: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: CONDUCEREA OLTCHIM IMPARTE PE PILE SALARIILE COMPENSATORII 

 atata timp cat cei de la Pitesti au spus clar ca nu au primit salariile compensatorii , de ce continuati sa postati o minciuna ? da bine pe sticla ?

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38160 Re: Re: Re: CONDUCEREA OLTCHIM IMPARTE PE PILE SALARIILE COMPENSATORII

2015-05-19 19:49:10

#38159: -  NE-AM SATURAT DE CIUNTIT, DE FIRMITURI, DE ESALONARI, DE PACALELI, DE TOT FELUL DE METODE CARE SA SE EVITE CE ? CA ESTE ILEGALITATE,  CA SE MINTE, CA SE IMBARLIGA, CA SE DORESTE ALTCEVA, CA SUNT UNII PUSI LA COMANDA SAU IN  MINTEA LOR DEBITEAZA NEBUNII SI INCU_RCA PE ALTI OAMENI SI VIETILE TUTUROR..., ASTIA SUNT DOMNE, ASTIA SUNT, AU INCU_RCAT PE AUTORUL ZIARIST, DACA VOI SPUNETI CA NU, EI SPUN CA DA... ASA RELATEAZA, ASA AM FOST MANIPU_LATI CONTINUU, DACA LEGILE SPUN NU ASA, EI SIGUR VIN SI SPUN, BA ASA CA ASA DORESC EI.....

 Asa a ramas scris de catre autorul textului atunci dat in presa, este in ziar, e responsabil cel de a scris articolul si cel care a relatat celui de a scris, ca nu o sa ciuntim acum informatii asa cum fac unii si scosi din context, eu dau tot, asa cum s-a prezentat si asa cum este dat in presa de catre cine a relatat. Este si asta o invatarura de minte pentru toti care au trambitat, au distorsionat, au adus artificii, au conceput ei sf-uri, au imbarligat in mass-media si peste tot  si toate imbarligaturile comise,  au mancat rahat si alte mojicii peste tot unde au fost, ce au lasat in urma lor exista, tot.