Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#37697 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-14 20:48

#37696: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 te invarti precum un c.oi in caldare in jurul a catorva cuvinte goale si a unui subiect(protocol, patru, cornuta). Nu esti prostut, esti dus cu capul.

Fireatai dreacului care ati facut misto de mine si ma-ti pus sa ma adresez astuia

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#37698 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-14 20:50:22

#37697: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:   Ti-am recomandat sa ataci protocolul incheiat de niste nenorociti care este impotriva naostra, in tribunal la judecatorul-sindic cu argumentul pe care il ai republicat mereu de mine. Ce nu ai priceput???

 Tu ce ai facut ba, spurcaciune, nimic, absolut nimic, dai cu porcaiala inainte, ne injuri aiurea pe noi, chiar aiurea. Eu personal nu ti-am facut rau, cauta-i pe cei de au semnat protocoale ilegale si alte nemernicii in numele tuturor, vom afla, unu, s-a divulgat singur si este cu glasciorul lui public, este Burdoaza, urneaza Cernev si Ghioca cu Talpasanu s-a spus aici pe petitie,  vor avea surpriza vietii lor, acum se lafaie in banii nostri furati si cei din Oltchim au vina deturnarii piperea cu asociatii & co. , Cornoiu dus in fata justitiei sa explice cum a deturnat salariile compensatorii de la AJOFM pe cand era director, toti penalii  OLTCHIM in fata instantelor!!!