Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#37682

2015-05-14 19:48

Salut. Sunt un disponibilizat de la Pitesti si am fost sfatuit sa iau legatura cu "creanta" pentru a mi se spune cum pot sa iau si eu ceva bani din compensatorii.

Domnule "creanta" te rog sa ne ajuti si pe noi.

Cu respect 

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#37683 Re:

2015-05-14 19:52:16

#37682: -  

 Salut, pentru ca se poate face si conversatie, sa putem si noi discuta scris , daca te tine mult, sa fim mai civilizati. Primul si primul pas este anularea tuturor actelor din justitie pe care judecatorul-sindic pune sentinte si sunt trecuti niste persoane acolo in protocoale si alte mizerii de hartii pe care si le-au insusit ilegal precum ar fii ei reprezentantii nostri si Piperea le foloseste in instanta in ilegalitate, n-am mandatat pe nimeni noi sa ne reprezinte pe creantele salariale.

Orice act sau decizie aiuritoare care s-a produs de la data primului act prin protocol ilegal si fara acordul tuturor disponibilizatilor 2013 si individual pe forme legale, nu ilegal cum apar acum cu "  reprezentati " ne pusi de nimeni,  trebuiesc anulate de catre noi si  devin nule, judecatorul-sindic revine la forma din Legea 85/2006 in care am aratat ceea ce se specifica foarte  citet si clar, achitarea, suma reala si conforma cu actele, avant tratament corect si echitabil pe valoarea totala a fiecaruia pe creantele salariale din acte si prejudiciile create la zi pricinuite tuturor prin daune-interese care s-au comis impotriva noastra.