Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#37366 Re: Re: Re: DACA DORITI SA REVEDETI,

2015-05-09 19:35

#37362: tot tu - Re: Re: DACA DORITI SA REVEDETI, 

 NUMAI UEEEEEEEEEEEE,VA DA FOTA MAI TRADATORILOR DE OLTCHIM,VA  MANINVC FIREA TI AI DREACULUI DE LABAGIII SI M..UI..ISTI IMPUTITIII SA MI O SUGI TUGURINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SI TU BIDINEEEEEEEEEEE,VA DECAPITEZ,SA MOARA MAMAAAAAAAAAAAAAAAA,LINGAILOR .

Raspunsuri


Musafir

#37367 HOP SI EU! DACA DORITI SA REVEDETI,

2015-05-09 19:59:36

#37366: - Re: Re: Re: DACA DORITI SA REVEDETI, 
Lasa-l Remuse in pace pe acest rahat mancator de rahat. Nici masa nu-l mai primeste acasa iar consatenii lui  Lapusata cum il prind, il iau cu lopata ... pe spinare, ca pe sarpe.

Ghioca Emil
(hop si eu cu rahatul meu)

#282

2012-11-07 22:39

Desigur, tu vorbesti de acele mariri salariale intersectate cu somajul tehnic (plata 75%)???? Halal marire...
Este laudabila "mentinerea" societatii si "marirea" salariilor, asa cum este laudabila si imensa datorie acumulata in aceiasi perioada a acestor mari realizari. Daca momentan, platile au intarzieri, nu este pentru ca nu vreau eu, Emil Ghioca, sa le dau, ci pentru ca societatea nu mai produce nimic din septembrie... si nu datorita noii sindicalitati, ci vechii, cum stiti prea bine si nu vreti sa recunoasteti.
De bine, de rau, s-au recuperat din salarii, de la 6 plati la 3. Si bonurile de masa s-au dat, asa ca este inexplicabila deficienta voastra de observatie.