Vrem Rejudecarea Procesului Nedrept România contra Dan Diaconescu

Quoted post

mario diaconescu
Autorul acestei petitii

#1

2015-05-04 12:52

Am semnat și inițiat aceasta Petitie în sprijinul lui Dan Diaconescu, pentru că orice om, simplu sau mai complex, educat sau mai needucat, din Romania, ar trebui să lupte cat de mult poate el pentru Dreptate, atunci când crede sau simte că cineva a fost nedreptățit, pentru a nu ajunge el însuși nedreptățit la un moment dat! Acesta este rostul Opiniei Publice!

Raspunsuri


Musafir

#12 Re:

2015-05-04 21:10:36


Musafir

#257 Re:

2015-05-31 20:06:03

#1: mario diaconescu -  

 De ce nu actionati statul in instanta pentru faptul ca inca nu se cunoaste motivatia arestarii lui DD?

CE NUMAR DE SEMNATURI LEGITIMEAZA ACEASTA PETITIE PTR A FI LUATA IN CONSIDERARE. ?

MARIO DIACONESCU,

ROAGA OAMENII SA AIBA CURAJUL DE A SEMNA ACEASTA PETITIE!

SI NU UITA CA NU TOTI OAMENII Au acces la internet si luati tara la picior

Faceti-va AUZIT!


Musafir

#321 Re:

2015-06-10 08:14:14

#1: mario diaconescu -  

 Intotdeauna l-am considerat nevinovat pe DD.Se vede de pe Luna ca este inchis politic,avand in vedere ascensiunea fulminanta in plan material si cu atat mai mult intrarea in Parlamentul Romaniei cu PP-DD cu peste 14% fiind al treilea partid al tarii.Nimic nu este pierdut,mai sunt cel putin trei cai de atac :recurs in anulare,rejudecarea procesului, deschiderea procesului la CEDO......Va multumesc ptr rabdarea de a citi aceste randuri.Adevarul va iesi intotdeauna la suprafata !

dima carmen

#526 Re:

2015-08-18 07:09:13

#1: mario diaconescu -  

 dan diaconescu sutine pe tine , sunt de acord cu tine


Musafir

#631 Re:

2016-06-25 17:51:12

#1: mario diaconescu -  

 Si sotul meu este neandreptatit dim 2015 si luptam impreuna, totusi fara rezultate. 

Faptul ca avem dreptate nu ne dam batuti si mergem pana in panzele albe.