Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#36980 Re: Re: Re: Re: Re: Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-01 14:02

#36978: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: - Re: Re: Re: Re: Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ????? 

 mai bulisor fara creier,nu intelegi ca te lupti si ne am luptat cu morile de vint si ca tot ce vor rahatii astia de politicienii fac si desfac,de ce nu intelegi ca totul e si a fost tradare si minciuna,totul e pierdut si raminem tot la mina borfasilor de POLITICIENII.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

#36981 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-01 14:05:59

#36980: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ????? 

 Maaa sa sti ca nu spui rau acum. Numai ca de abia acum am intrat in carti, nu ca am fii fost scosi din carti,  asta insemna sa avem totul achitat catre noi disponibilizatii 2013 conform legii in insolventa sumele generate in insolventa Oltchim 2013 si  daca plateau prin achitare valoarea din acte si totala conform actelor si formelor legale TUTUROR SI FARA DISCRIMINARE ( CUM AU INCALCAT EI LEGEA) , nu ne mai vedeau pe nicaieri, ghinionul lor ca ne tin asa agatati. Pricepi si tu ceva??? Acum de la observatie s-a trecut pe planuri sf-iste si scenarii la Oltchim, ori situatia este nasoala pentru cei din combinat, sincer va spun, nu va vad bine pe tradatori si nici pe hoti. Si stiu si ei de ce! GHINION, SI-AU FACUT-O CU MANA LOR.