Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#35012 Re: Re: Re: Re: Re: Disponibilizaţii bolnavi de cancer de la Oltchim au primit câte 10.000 de lei!

2015-03-04 19:15

#35010: - Re: Re: Re: Re: Disponibilizaţii bolnavi de cancer de la Oltchim au primit câte 10.000 de lei! 

 Da 7,8,9, 10, poate asa ti-ai dat tu acordul, chiar tu ai spus nu-ti pasa..., nu si noi , si pentru ca sunt unii pusi si croiti sa semneze ceva ce nu stiu, nu cunosc si-si dau acordul ei scris sa primeasca asa drepturile. Eu nu o sa fiu deacord de asa ceva pentru ca,  colegii disponibilizati 2013 avem deja suma impozitata si ni s-au adus grave probleme tuturor, iar conform legilor trebuie si este obligatoriu dupa aprobarea planului sa ni se achite la toti achitarile la zi.

Tocmai vorbeam mai sus cu alt coleg cum cazuri grave si diverse situatii au nevoie de drepturile lor, conform legilor spre achitare urgenta.

Raspunsuri


Musafir

#35013 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Disponibilizaţii bolnavi de cancer de la Oltchim au primit câte 10.000 de le

2015-03-04 19:24:30

#35012: - Re: Re: Re: Re: Re: Disponibilizaţii bolnavi de cancer de la Oltchim au primit câte 10.000 de lei! 

 sunt perfect de acord cu tine , nici eu nu am semnat si nici nu voi semna vreodata "sentinta mea la moarte"

Am zis 7,8..........asa de rasu-plansu sau mai bine zis haz de necaz , dar nu am zis=o intamplator probabl stii si tu ca si mine de ce