Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

inca un disponibilizat de la Pitesti

#34709 Re: Re: disponibilizat pitesti

2015-02-26 16:47

asa e. si eu am primit un telefon de la fostii colegi mintiti de Dumitru. Trebuie sa avem grija ca fostii nostri colegi, in disperarea indusa de sindicatul ,urina, sa nu ne semneze in tabel fara stirea noastra.Ai perfecta dreptate cu falimentul. Cat priveste procesul, si eu cred ca ar trebui sa ne strangem sa discutam acesta posibilitate. Ce s-a intamplat cu noi, modul in care am fost disponibilizati, sunt fapte de natura penala.

 

Raspunsuri


Musafir

#34710 Re: Re: Re: disponibilizat pitesti

2015-02-26 16:52:07

#34709: inca un disponibilizat de la Pitesti - Re: Re: disponibilizat pitesti 

 si cand mai vin printre voi la adunarile voastre liderii lui dumitru. sa le dati cate un picior in cur fiecare.

CREANTELE OLTCHIM.

#34711 Re: Re: Re: disponibilizat pitesti

2015-02-26 16:55:13

#34709: inca un disponibilizat de la Pitesti - Re: Re: disponibilizat pitesti 

 NIMENI, ABSOLUT NIMENI SI NIMENI NU ARE VOIE SA SEMNEZE DECAT IN NUMELE SAU DACA O FACE RASPUNDE DIRECT DE FAPTA SA, IN NUMELE TAU S-AU AL MEU SAU ALTORA NU AU VOIE SA COMITA ILEGALITATEA ASTA SA SEMNEZE MAZGALIND IN DREPTUL NUMELUI SI PRENUMELUI SAU NUMARULUI DE MARCA, ACTELE, TABELE SAU PROTOCOALE, LISTE...ETC,  SUNT DECLARATE NULE SI NU SE VALIDEAZA LA DECIZII, NOI NU AM LUAT LA CUNOSTINTA, NU SEMNATI NIMIC.

SE POATE AJUNGE LA RASPUNDERE PENALA DACA S-AU COMIS ASTFEL DE FAPTE IN NUMELE ALTORA.